Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Зустрічі

У ліцеї завжди раді зустрічі з випускниками, земляками, митцями, відомими людьми.

Зустріч з випускником 2014 року Дудкою Ігорем

P140033813 лютого 2018 року в Сквирський ліцей завітав випускник 2014 року Дудка Ігор, студент Київського національного університету ім. Т. Шевченка факультету інформаційних технологій. Про професію в ІТ сфері Ігор мріяв із останніх років навчання в школі, тому до навчання в університеті ставиться старанно і відповідально. Поділився враженнями щодо гарного володіння англійською мовою. Була нагода провести для британського гостя, який завітав в університет, екскурсію Червоним корпусом закладу, факультетом інформаційних технологій та музеями Києва. Спогади Ігоря про ліцей теплі, щирі, пов’язані з дружбою однокласників та інших учнів школи. Ігор взяв участь у презентації факультету інформаційних технологій, яку можна переглянути за посиланням: Презентація КПІС


Зустріч з поетесою Ларисою Левчук

149 лютого 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-І ступенів” відбулася зустріч учнів 4-А і 4-Б класів із поетесою Ларисою Левчук. Лариса Михайлівна – член національної спілки письменників України, лауреат премії імені Саліми Музиченко, позаштатний кореспондент газети “Вісник Сквирщини”, автор збірок “Хай святиться ім’я твоє, мамо”, “За серця покликом іду я до людей”, “З душею першої скрипки”. Розпочалася зустріч із вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО. Потім цікавою бесідою Лариса Михайлівна підвела дітей до сприйняття своїх віршів, кожен з яких – невеличка історія, яка має виховну мету. Бесіду про птахів, яким важко пережити зиму, завершила віршем “Добро і зло”. Поетеса, перевівши мову на домашніх улюбленців, прочитала вірш “Хто ж це так з тобою?”. Нагадала дітям про культуру поведінки, повагу до батьків і закінчила це обговорення віршами “Чарівні слова” та “Відвертість”. Надзвичайно схвилював вірш з патріотичними мотивами “Якби пощастило у космос злітати”. Вірші Лариси Левчук доторкаються до людських сердець і навчають доброти, милосердя, порядності.

13 12


 

У ліцей завітали випускники

vypusknykyДля багатьох студентів січень – пора канікул. Саме час зустрітись із друзями та знайомими. 29 січня 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” зустрітися з вчителями та учнями зайшли випускники 2017 року: Доліненко Вікторія – студентка Національного університету “Одеська юридична академія”, Кузьмичьов Олександр та Оксенюк Дмитро. Студенти здали вдало сесію, охоче поділилися враженнями від іспитів і заліків та розповіли про цікаві факти зі свого життя. Поспілкувалися з Оленою Станіславівною Новосельчан англійською, що стало підтвердженням старанного навчання в університеті. Зауважили, що є багато викладачів, до яких вони ставляться з повагою: ці викладачі вимогливі, справедливі та сучасні, не зважаючи на свій вік.


 

У ліцей завітали випускники

P139012726 грудня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” зустрітися з вчителями та учнями зайшли випускники 2017 року: Данченко Ольга, Комарніцька Ірина, Шпінь Анастасія та Собчук Андрій. Данченко Ольга навчається в Київському міжнародному університеті на факультеті журналістики, Комарніцька Ірина – на факультеті інформаційної, бібліотечної та архівної справи КНУКіМ, а Шпінь Анастасія – студентка філологічного факультету НПУ ім. М.П. Драгоманова. Ольга поділилася враженнями від зустрічі: “Завітавши до стін рідної школи, ми зрозуміли наскільки нас тут люблять та чекають. Нам пощастило прийти саме тоді, коли у школі панує неймовірна новорічна атмосфера – бігають щасливі діти і на обличчях сяють посмішки. Ми поважаємо наших вчителів і з радістю приходимо у ліцей”.


Зустріч із Рильським Максимом Георгійовичем

1 2 3

14 грудня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулася зустріч з Рильським Максимом Георгійовичем, онуком класика української літератури Максима Тадейовича Рильського. Під час зустрічі в актовому залі закладу освіти Максим Георгійович провів нагородження переможців Всеукраїнського поетичного вернісажу “Троянди й виноград”. Четвертий поетичний аматорський марафон, презентація якого відбулася 11 квітня в Києві, тривав майже півроку – по вересень включно. Журі конкурсу, у складі якого Борис Олійник, Іван Драч, Микола Луків, Петро Засенко, Володимир Бутко, Станіслав Шевченко, Вікторія Колесник і директор Фонду Максим Георгійович Рильський,  визначили 12 лауреатів конкурсу, серед яких вчителі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. Лауреатом конкурсу став Цимбалюк Василь Іванович, учитель української мови та літератури, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України. Він отримав диплом і почесну відзнаку – кришталеву троянду. Дипломантом конкурсу стала Ярмульська Іванна Володимирівна, учитель української мови та літератури.

На святі звучали вірші М.Т. Рильського у виконанні Середи Олександри, учениці 10 класу, та пісні про Україну у виконанні Солодовчук Єлизавети, учениці 7 класу. До присутніх звернулися гості – письменниця Людмила Володимирівна Процюк-Щербатюк та поет Володимир Андрійович Самійленко. Онук поета Максим Георгійович нагадав вислів Максима Тадейовича Рильського, який став гаслом поетичного аматорського конкурсу його імені: “…Бо дивна річ: людина кожна якоюсь мірою поет”. Кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений вчитель України Плівачук Катерина Володимирівна побажала учням не боятися випробовувати себе в поетичній творчості та сміливо ділитися своїми доробками.

5 4 12


 Зустріч з випускницею 2017 року Титарчук Олександрою

P1380237

25 листопада 2017 року всі були раді зустрічі з Титарчук Олександрою, випускницею 2017 року. Олександра – студентка Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (медичний факультет, лікувальна справа). Деякі цікаві факти з її студентського життя: староста групи; викладач біології запросила Олександру прочитати лекцію учням гімназії; вищу математику здала на “відмінно”; завжди допомагає одногрупникам готувати реферати та наукові доповіді (Олександра має гарний досвід завдяки роботі в Малій академії наук України).


 Зустріч з випускниками 2017 року (математичний профіль)

P1360775

18 листопада 2017 року в ліцей завітали Кузьмичьов Олександр, Оксенюк Дмитро, Собчук Андрій випускники 2017 року. Олександр – студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, спеціальність – прикладна фізика та наноматеріали), Дмитро – студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського (факультет інформатики та обчислювальної техніки, спеціальність – інформаційні системи та технології), Андрій – студент Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка (фізичний факультет, спеціальність – фізика та астрономія). Хлопці поділилися враженнями від навчання у вишах, розповіли про успіхи, яких досягають завдяки старанності, відповідальності та міцної сили волі.


 Зустріч з випускниками 2017 року Руцькими Андрієм та Миколою


P1350190

2 жовтня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” завітали випускники 2017 року Руцький Андрій та Руцький Микола, курсанти морехідного училища ім. О. І. Маринеска  національного унівенситету “Одеська морська академія”. Ліцейна родина радо зустріла хлопців, усі були в захваті від їхнього зовнішнього вигляду, адже форма курсантів їм надзвичайно личить. Андрій і Микола завітали до учнів  5-А та 5-Б класів, розповіли про своє навчання та порадили старанно вивчати математику й англійську мову, а у старших класах – фізику. Давня дружба хлопців з учнями 10 класу не зазнала змін. У шкільні роки вони в одній команді ліцеїстів брали участь у заходах, змаганнях та конкурсах. Усі бажали сфотографувалися з Андрієм та Миколою на згадку про зустріч.