Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Хроніка досягнень

Вітаємо переможців!!!

2018/2019 навчальний рік

Вітаємо команду футболістів 3-4 класів Сквирського ліцею з перемогою у міському турнірі «Футбольні надії Київщини»!

IMG_359531 жовтня 2018 року в спортивному залі Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М. відбулися змагання першості міста Сквири з футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 3–4 класів. Змагання проводилися згідно календарного плану відділу освіти Сквирської РДА на період осінніх канікул. У змаганнях взяли участь команди  із шкіл міста: ЗОШ №2, ЗОШ №1 та Ліцею.

Зустрічі  закінчились з результатами:

ЗОШ № 2 ( 0 – 3) Ліцей
ЗОШ № 2 ( 2 – 0 ) ЗОШ № 1
ЗОШ № 1 ( 0 – 9 ) Ліцей 

За результатами змагань команди посіли місця:

І – місце Ліцей
ІІ – місце ЗОШ № 2
ІІІ – місце ЗОШ № 1


Вітаємо команду Сквирського ліцею з перемогою у спортивних змаганнях з нагоди Дня захисника Вітчизни!

IMG_338712 жовтня 2018 року на міському стадіоні пройшли спортивні змагання з нагоди Дня захисника Вітчизни, до програми яких входили: районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки для юнаків 10–11 класів, легкоатлетична естафета для учнів 7–9 класів. Всього в змаганнях взяли участь 27 команд із Сквирського району.

В змаганнях з комбінованої естафети визначені переможці:

І – місце Сквирська ЗОШ №2, керівник команди Шевчун О.О.

ІІ – місце Сквирська ЗОШ №3, керівник команди Каліновський Ю.А.

ІІІ – місце Сквирський ліцей, керівник команди Потьомкін В.В. (Команда у складі: Марков Денис (9 клас), Невінчана Еліна (9 клас), Слободенюк Павло (9 клас) Котюк Олексій (8 клас), Мельніченко Вікторія (8 клас)).

В змаганнях допризовної молоді з фізичної підготовки переможцями стали:

І – місце Сквирська ЗОШ №3, керівник команди Каліновський Ю.А.

ІІ – місце Горобіївський НВК, керівник команди Коломієць В.П.

ІІІ – місце Сквирський ліцей, керівник команди Потьомкін В.В. (Команда у складі: Арушанян Хачик, Нагібнєв Давід, Савчук Владислав, Тригубчук Іван – учні 10 класу)

В особистому заліку змагань з допризовної підготовки переможцями стали:

І – місце Стоцький Вадим – Горобіївський НВК.

ІІ – місце Григорчук Сергій – ЗОШ № 3.

ІІІ – місце Нагібнєв Давид – Сквирський ліцей.


 

Вітаємо Березовського Євгенія Олександровича – переможця Четвертого всеукраїнського турніру з кіокушинкай і Сіммей-до карате!

Березовський Є.7 жовтня 2018 року у місті Одеса на базі спорткомплексу Міжнародного гуманітарного університету пройшов Четвертий всеукраїнський турнір з кіокушинкай і Сіммей-до карате. Відкритий Кубок клубу «Окамі Кан Додж» зібрав понад 400 спортсменів у різних вікових категоріях всієї країни. Переможцем змагань у своїй ваговій категорії став учень 6-А класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Березовський Євгеній Олександрович.

P1460065 001

 


Вітаємо Мишакова Святослава Віталійовича – кращого футболіста турніру, присвяченого Дню міста Сквири!

P1450982

Мишаков Святослав, учень 2-Б класу, здобув звання кращого гравця футбольного турніру, присвяченого Дню міста Сквири, який відбувся в Сквирській ДЮСШ 29 вересня 2018 року. У турнірі взяли участь команди з нашого міста,  м. Біла Церква та м. Фастів. Переможцем турніру стала команда “Оріон” м.Сквира, гравцем якої є Святослав Мишаков.


 

2017/2018 навчальний рік

Вітаємо Скочко Валерію Валеріївну з успіхом на ЗНО!

Валерія отримала 200 балів за тестування з хімії!

Скочко Валерія21 червня 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти визначені та оголошені результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів, які були включені до програми тестування в 2018 році. Як і в будь-якому конкурсі, ми звикли визначати найкращих – переможців, якими пишаються вчителі та батьки. Досягнути перемоги на ЗНО – це набрати максимальний результат. В Україні максимальний результат – 200 балів – отримали 222 учасники тестування. З них 12 вступників отримали по 200 з двох предметів: у Києві – 4 вступники, Харківській області – 4, Львівській області – 2, Полтавській області – 1, Волинській області – 1. Решта 210 учасників отримали 200 балів з одного предмету. Серед них випускниця Сквирського ліцею Скочко Валерія Валеріївна.

Улюблені предмети Валерії – біологія і хімія. Одразу після написання ЗНО Валерія звернулася до своїх учителів, щоб перевірити правильність розв’язання тестів. Вчитель хімії Поліщук Ніна Іванівна запевнила, що має бути 200 балів. Валерія поділилася цією новиною з учителями ліцею, і, в очікування офіційного оголошення результатів, усі надзвичайно хвилювалися і бажали, щоб передбачення здійснилися. І ця мить настала! Вранці о 7 годині 21 червня Валерія повідомила, що має омріяні 200 балів.

Педагогічний колектив щиро вітає випускницю з успішною здачею ЗНО з усіх предметів, та з отриманням 200 балів з хімії!

Захоплення біологією та хімією пов’язані з вибором майбутньої професії, тому усі зусилля Валерія поклала на їх вивчення. Поставлена мета, старанність у навчанні, надзвичайно велика  відповідальність перед своїми наставниками Гудзенко Наталією Василівною, Момотенко Іриною Володимирівною, Поліщук Ніною Іванівною привели ученицю до успіхів. У 10 та 11 класах Валерія була переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії.

У ліцеї не було поглибленого вивчення цих предметів, але була змога відвідувати індивідуальні заняття і консультації для поглиблення знань з предметів та районний міжшкільний факультатив, який працював у суботу. Валерія ретельно виконувала всі завдання, самостійно вивчала теми з додаткової літератури, розв’язувала тести високого рівня складності.

Захоплення хімією та біологією не завадили успішно вивчати й інші предмети. Випускниця нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Скочко Валерія вписала прекрасну сторінку в історію Сквирського ліцею. Дякуємо батькам Валерію Анатолійовичу та Олені Павлівні й родині за виховання здібної, доброї, надзвичайно скромної, щирої доньки Валерії. Бажаємо неймовірно багато щасливих подій у житті!


 

Вітаємо Невінчану Еліну Олександрівну, переможця Конкурсу-огляду учнівської творчості в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» «Стежками літературних героїв – 2018»!

P1440151

Невінчана Еліна Олександрівна, учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” посіла почесне ІІ місце в учнівському конкурсі буктрейлерів та фанфікшинів «Стежками літературних героїв». Конкурс  організовано з метою популяризації книги та мотивації учнів до читання та власної літературної творчості в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп».

Тема конкурсної роботи – «Ромео і Джульєтта» (фанфікшн за твором класика).

Бажаємо Еліні творчого натхнення та нових звершень!


 

Вітаємо Харитонкіну Ксенію Павлівну – переможця 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Вітаємо вчителя історії Сквирського ліцею Козлову Ольгу Леонідівну з перемогою у Конкурсі!

P1420345Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2018 «Про підсумки 4-го  (підсумкового) етапу  XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», на підставі рішення журі конкурсу переможцем 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості стала Харитонкіна Ксенія Павлівна, учениця 10 класу навчального виховного комплексу «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради  Київської області у номінації «Історія України і Державотворення» (робота «Ідея лідерства у становленні української нації»).


Вітаємо гандболістів із Сквирського ліцею – вихованців ДЮСШ:
Сидоренка Давида, Войцехівського Владислава, Хоменка Романа!

33689840_1016839071796399_5746653365736046592_n

25-27 травня 2018 року в м. Чорноморськ пройшов Четвертий тур відкритого кубка Федерації гандболу Одеської області серед юнаків. Команда хлопців 2006 року народження під керівництвом тренера Хомяка Андрія Володимировича виборола перше місце, зігравши 16 ігор та здобувши 16 перемог. Серед гравців – учні Сквирського ліцею: Сидоренко Давид, учень 6 класу, Войцехівський Владислав, Хоменко Роман, учні 5-Б класу. Ми пишаємося нашими спортсменами й зичимо нових перемог. Дякуємо тренерові Андрію Володимировичу за підготовку й виховання юних чемпіонів!


Вітаємо Середу Олександру Сергіївну, переможця Обласного конкурсу «Юні екскурсоводи»!

DSC04095 DSC04102

Олександра виборола 3 місце і нагороду – диплом переможця ІІІ ступеня!

15 травня 2018 року на базі Обухівського районного краєзнавчого музею ім. Ю.К. Домотенка  та Обухівської районної центральної бібліотеки пройшов ІІ етап (очного туру)  Обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» за підтримки департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації та  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Конкурс проводився за двома напрямками:  «Історія закладу освіти» та « Мої земляки – гордість і слава України». У конкурсі взяли участь вихованці шкіл, ліцеїв та позашкільних закладів Київської області. Кожний виступ  був цікавим, яскравим та емоційним.

Учениця 10 класу Сквирського ліцею, член гуртка «Юні екскурсоводи» Середа Олександра під керівництвом Цимбалюка Василя Івановича, кандидата педагогічних наук, заслуженого вчителя України, гідно представила Сквирщину та виборола третє місце.


Вітаємо юних науковців Сквирського ліцею та вчителя фізики Гетьман Ірину Володимирівну  з перемогою у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник»!

Бучок Дана, Васківська Марія, учні 7 класу – 3 місце,

Заруднюк Арсеній, Тесельський Іван, учні 6 класу – 2 місце

WP_20180517_15_00_27_Pro_LI

15-18 травня 2018 року відбувся очний етап Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник». У номінації “Технік” 18 травня дві команди учнів Сквирського ліцею презентували авторські проекти в on-line режимі. За рішенням журі учні 7 класу – фундатори проекту “Кольорова фізика” нагороджені дипломом ІІІ ступеня, учні 6 класу – фундатори проекту “Фізика дивовижного” – дипломом ІІ ступеня.

Національний центр «Мала академія наук України» у травні 2018 року вже дев’ятий рік поспіль проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Змагання відбувається в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

Конкурс реалізується у два етапи. На І (підготовчому) етапі учні 7–10 класів до 15 квітня надсилають презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Матеріали, представлені учасниками, розміщуються на сайті конкурсу для подальшого рейтингового оцінювання. Учні та їхні наукові керівники впродовж двох тижнів обговорюють і оцінюють за 10-бальною шкалою роботи учасників. Одночасно з таким оцінюванням відбувається оцінювання проектів й експертами – членами журі. Дослідження, які набирають більше п’яти балів, допускаються до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

У номінації “Технік-Юніор” у 2017/2018 навчальному році – тема дослідження присвячується 135-річчю з дня народження Я. І. Перельмана, видатного популяризатора науки, автора широко відомих книжок, де цікаво розповідається про науку.

Учасники конкурсу проводили експерименти, представлені в проектах в режимі скайп-конференції. Після демонстрації науковці задавали питання щодо фізичних явищ та законів, які стосуються дослідів.


 Вітаємо Марію Хлєбік, ученицю 2 класу з перемогою!

imageМарія посіла 2 місце на Міжнародному багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Супер – діти» в номінації “Естрадний вокал” з піснею “Рожеві окуляри”.

Міжнародний багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Супер – діти» відбувся 28 квітня 2018 року в ПК “Росава”, організований командою білоцерківського дитячого клубу “Лас Мамас” та салону краси “Лас-Вегас” під керівництвом Наталії Кушнірук. У цьому році діти з Києва, Білої Церкви, Сквири, Овідіополя, Кропивницького, Черкас, Хмельницького, с.Шкарівки, Луцька, Бердичева, Умані, Жашкова, Козятинського та Васильківського районів показали високий рівень виконавчої майстерності та подарували чудові емоції численним глядачам. У складі зіркового жюрі конкурсу були: Ксандр Литвиненко (вокаліст гурту “БраZZерс”), Вадим Дійкевич (учасник шоу “Х-фактор”), Ольга Дубицька (член союзу художників України), Христина Заяць (Teacher D.Side Studio, учасниця проекту “Танцюють всі 8 сезон”), ТoluOmis (Команда Soul power), Ганна Гурєєва (співзасновник Академії танців Isadora), Світлана Дядюн (балетмейстер театру ім. П. Саксаганського). Фестивальний день включав в себе 146 номерів у номінаціях: соло і дуети, східні танці, соло хореографія, вокал, театр.


 Вітаємо Тимура Стригуна, учня 2 класу, з перемогою на 3-му відкритому Кубку України з Fullcontact Sokarate -3 місце у ваговій категорії до 35 кг!

P141099022 квітня 2018 року в м. Одеса на базі універсального спортивного комплексу “Одеса” (Краян) відбувся 3-й відкритий Кубок України з Fullcontact Sokarate. У турнірі взяли участь 342 спортсмени з різних регіонів України віком від 6-ти до 35-ти років. Учень 2 класу Сквирського ліцею Тимур Стригун, якого тренує Стигун Сергій Валентинович, отримав нагороди – медаль за 3 місце та Диплом переможця.

 


Вітаємо тенісистів Сквирського ліцею!

Яценко Аліна

28 березня 2018 року відбулися змагання на кубок з настільного тенісу серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району. За підсумками зайнятих місць у вікових групах, юні тенісисти Великополовецького НВК стали володарями командного кубка, команда Тхорівського НВК посіла друге місце, команда Сквирського ліцею посіла третє місце.

В особистій першості маємо такі результати:

Яценко Аліна, учениця 4-А класу, – 2 місце – срібна медаль
Яровий Назарій – 2 місце – срібна медаль

Переможці змагань отримали винагороди від Ветеранського аматорського руху з настільного тенісу Сквирщини. Нагородження провів Потьомкін Василь Васильович, представник  Руху. Головний суддя змагань – тренер-викладач з настільного тенісу Сквирського ДЮСШ Ліщенко Юрій Степанович.


Вітаємо Яценко Олену Володимирівну з перемогою в районних змаганнях з дартсу!

Яценко О.В.27 березня 2018 року в спортивному залі  Сквирської ДЮСШ пройшли районні змагання з  дартсу серед працівників закладів освіти Сквирщини. Загальне керівництво змаганнями здійснювала районна рада Профспілки працівників освіти, безпосереднє керівництво – суддівська колегія, на чолі з головним суддею – заступником директора Сквирської ДЮСШ Штундером Іваном Івановичем. Учитель Сквирського ліцею Яценко Олена Володимирівна виборола 3 місце.


 

 Вітаємо переможців районного Чемпіонату з шахів!

27 березня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся Чемпіонат Сквирського району з шахів серед учнів закладів освіти.  Учні Сквирського ліцею здобули три перемоги:
Осауленко Надія, учениця 4-Б класу – 2 місце
Дейнека Захар, учень 2 класу – 2 місце
Гайдай Леся, учениця 9 класу – 3 місце

P1410655

Дейнека Захар, учень 2 класу, Дзярик Анатолій Йосипович, керівник гуртка “Шахи”

Дейнека Захар Володимирович, учень 2 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, захоплюється грою в шахи. Розкрити здібності, розвинути логічне мислення, здатність вдало обирати стратегію у цій грі допомагає йому керівник гуртка Дзярик Анатолій Йосипович. На Чемпіонаті Сквирського району з шахів серед учнів закладів освіти 27 березня 2018 року Захар  сміливо обіграв учнів 5 та 6 класів й здобув срібну медаль в особистому заліку.


Вітаємо Потьомкіна Василя Васильовича з перемогою в районних змаганнях з настільного тенісу!

P1410337

27 березня 2018 року в спортивному залі  Сквирської ДЮСШ пройшли районні змагання з настільного тенісу серед працівників закладів освіти Сквирщини. Загальне керівництво змаганнями здійснювала районна рада Профспілки працівників освіти, безпосереднє керівництво – суддівська колегія, на чолі з головним суддею – заступником директора Сквирської ДЮСШ Штундером Іваном Івановичем. Учитель фізичної культури Сквирського ліцею Потьомкін Василь Васильович виборов 1 місце.

Вітаємо найкращого учителя з перемогою і бажаємо вигравати в наступних турнірах!


Вітаємо Середу Олександру – переможця загальнонаціонального етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика та Ярмульську Іванну Володимирівну, вчителя української мови і літератури!

P1310336

Середа Олександра Сергіївна, учениця 10 класу Сквирського ліцею, посіла 3 місце на ІV (загальнонаціональному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика.

24 березня 2018 року журі закінчило перевіряти роботи учасників всеукраїнського етапу Конкурсу. Оприлюднюємо протокол засідання журі зі списками переможців.

protokol


Вітаємо Солодовчук Єлизавету з перемогою на Міжнародному фестивалі!

17429782

11 березня 2018 року у місті Вінниця на сцені міського палацу мистецтв «Зоря» в рамках молодіжного фестивалю «Таланти об’єднають країну» відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацького мистецтва «Мамине щастя».

Сквирщину на фестивалі-конкурсі представляла вихованка вокальної студії «Мажор»  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Солодовчук Єлизавета Олександрівна, учениця 7 класу Сквирського ліцею, яка займається вокалом з Гибилиндою Іриною Василівною.

Єлизавета отримала диплом лауреата І ступеня у номінації «Естрадний вокал» (ІІІ вікова категорія 13-15 років).

Вітаємо юну вокалістку та зичимо натхнення і нових перемог!


 Вітаємо юних боксерів з перемогою!

b1З 23 по 25 лютого 2018 року в Білоцерківському боксерському залі “Каменяр” відбувся відкритий чемпіонат міста Біла Церква серед шести боксерських команд юнаків кількох вагових категорій 2000-2009 років народження. Сквирська збірна команда з боксу, яку очолює тренер Д.Р. Петросян, була представлена десятьма юними спортсменами, які в нелегкій боротьбі вибороли 6 медалей, з яких 4 – золотих, 2 – бронзових.  Зокрема, золоті медалі отримали юні боксери віком 9-10 роківучні Сквирського ліцею: Рустам Арушанян (вагова категорія 25 кг), учень 3-А класу, Денис Лазаренко (27 кг), учень 3-Б класу, Дмитро Ботвина (43 кг), учень 3-Б класу. Срібну медаль отримав  Гетманчук Єгор, учень 4-А  класу.  Бронзову медаль отримав учень 9 класу Арушанян Хачик (вагова категорія 55 кг). Збірна команда з боксу змогла взяти участь у цих змаганнях завдяки фінансовій  підтримці Сквирської міської ради та МФОК “Старт”. (за матеріалами газети “Вісник Сквирщини”, автор статті В.Гудзенко)


Вітаємо Миронського Артема Сергійовича – кращого футболіста турніру “Футбольна зима – 2018»!

P1400616 1

25 лютого 2018 року в м. Сквирі відбулися дружні зустрічі «Футбольна зима – 2018» з міні-футболу серед хлопців 2011-2012 років народження. Учень 1-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Миронський Артем Сергійович отримав відзнаку “Кращий гравець турніру”.

Вітаємо юного футболіста з високим досягненням, а тренера команди Лінчука Богдана Олександровича з перемогою!

Команда хлопчиків зайняла друге місце в турнірі, всі учасники команди отримали срібні медалі. Гарну гру на змаганнях показали учень 1-Б класу Мишаков Святослав Віталійович, учні 1-А класу Бовкун Владислав Олегович і Лавренюк Тімур Ігорович, учень 2 класу Фартушний Тарас Олександрович.


 

Вітаємо Осауленко Надію Михайлівну, ученицю 4-Б класу, з перемогою на чемпіонаті Київської області з шахів!

P1400474З 16 по 18 лютого 2018 року в ШШК ДЮСШ «Юність» (Біла Церква) відбувся чемпіонат  Київської  області з  шахів серед юнаків та дівчат 8, 10 років та молодших. У Чемпіонаті взяли участь збірні команди міст Бровари, Буча, Обухів, Сквира, Ірпінь, Фастів, Біла Церква,  які протягом трьох днів визначали найсильнішого.  Учениця 4-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Осауленко Надія Михайлівна здобула ІІІ місце.

Дякуємо керівнику гуртка шахів Сквирського РЦДЮТ Дзярику Анатолію Йосиповичу за підготовку переможця обласного чемпіонату.

imgbig imgbig1 imgbig2


 Вітаємо Середу Олександру Сергіївну з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»!

P140041315 лютого 2018 року відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Вихованцями позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів подано 425 робіт із 24 районів та 12 міст області. Учасники виставки презентували свої творчі доробки у номінаціях «Література, журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво». У номінації “Література, журналістика” Середа Олександра, учениця 10 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” посіла ІІІ місце. Олександра представила на конкурс новелу “Космос всередині нас” (керівник Гетьман Ірина Володимирівна, учитель фізики та астрономії). Прочитати новелу можна за посиланням Космос всередині нас.


 

Вітаємо Харитонкіну Ксенію Павлівну, ученицю 10 класу Сквирського ліцею, з І місцем  у ІІІ (обласному) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням!

38598196Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення». Він проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду в Конкурсі приймалися матеріали на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В.Липинський). Харитонкіна Ксенія Павлівна, учениця 10 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” посіла І місце в номінації “Історія України та державотворення”. Тема роботи “Ідея лідерства у становленні української нації”. Конкурсна робота з історії виявляє здатність учня самостійно осмислити проблему з обраної теми, творчо та критично її дослідити, зібрати, систематизувати й проаналізувати джерела та літературу, сформулювати висновки. (Протокол конкурсу). Над науково-дослідницькою роботою Ксенія працювала з доктором філософських наук, професором Ломачинською Іриною Миколаївною та вчителем історії Козловою Ольгою Леонідівною.


 

Вітаємо Середу Олександру Сергіївну, ученицю 10 класу, з перемогою на ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

_DSC0797 _DSC0827

17 лютого 2018 року в Новосілківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбувся ІV (загальнонаціональний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь 27 учнів закладів загальної середньої освіти, 8 студентів закладів вищої освіти та 3 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини. На ІV етапі Конкурсу честь Сквирського району захищала учениця 10 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Середа Олександра Сергіївна. У цей день відбулося урочисте свято – нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможців привітали Воробцова Вікторія Василівна, представник МБФ «Ліга українських меценатів», Алєксєєва Олена Іванівна, проректор Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» та Мірошник Світлана Іванівна, голова журі обласного етапу Конкурсу. Середа Олександра отримала нагороду – Диплом ІІ ступеня.  (Протокол конкурсу). До участі в конкурсі Олександра готувалася з учителем української мови та літератури Ярмульською Іванною Володимирівною.


Вітаємо Супруна Віталія, учня 3-Б класу, з перемогою на Міжнародному турнірі з дзюдо!

зображення(1) media-share-0-02-04-758bf91f873d67a8d510399c42a32f507f30afce95aed94c82c741016425b949-7fb20725-f862-4966-b201-e4fd463be12e(1) media-share-0-02-04-72153911cf6c88d66d3c934617501c82aec7fa3d60590e29287ec65fdbeeb1bc-f8ea1b0f-e3df-4d11-9e5a-ab38aa2ee2ba

З 10 по 11 лютого 2018 року в  словацькому місті Банська Бистриця  відбувся Міжнародний турнір з дзюдо “Grand Prix Banska Bystrica” серед  хлопців та дівчат U11, U13, U15, U18. Участь в турнірі взяли 700 учасників з 11 країн. На змаганнях успішно виступили дзюдоїсти збірної Київської області під тренерством Тетяни Слинько (Біла Церква) та В’ячеслава Гостара (Вишневе). Команда виборола 5 срібних медалей та 4 бронзових. Серед бронзових медалістів – Супрун Віталій, учень 3-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”.


 Вітаємо Катерину Володимирівну Плівачук!

P1390855P1390853

15 грудня 2017 року в Києві відбувся І Національний конгрес освітян України. У ньому взяли участь більше 250 учасників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.  Організатори Конгресу: ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика». Захід проходив за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань, закордонних партнерів.

На Конгресі Сквирщину представляла Плівачук Катерина Володимирівна, учитель української мови та літератури НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. Під час урочистого відзначення досягнень та здобутків наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків нагородами і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», Катерина Володимирівна  отримала нагороди – орден “Освітянська слава”, Подяку від народного депутата України Олександра Марченка та книгу «Освітяни та науковці України», в якій презентовано досвід її роботи.

P1390842 lheuf2 P1390844


Відкрита першість Сквирської ДЮСШ із шахів

29710188Вітаємо переможців шахового турніру!

10 січня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбуласася відкрита першість Сквирської ДЮСШ  із шахів серед учнів загальноосвітніх шкіл. Перемогу в турнірі здобули учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”:

Гайдай Леся, учениця 9 класу – І місце
Дейнека Захар, учень 2 класу – ІІІ місце
Осауленко Надія, учениця 4-Б класу – ІІІ місце

Дякуємо тренеру Дзярику Анатолію Йосиповичу за високий рівень підготовки команди та успішний виступ на турнірі.

Переможці турніру

P1390742

Гайдай Леся, учениця 9 класу – І місце

P1390725

Дейнека Захар, учень 2 класу – ІІІ місце

P1390735

Осауленко Надія, учениця 4-Б класу – ІІІ місце


І Всеукраїнський дистанційний конкурс з цифрових вимірювань у шкільній освіті «Юний Ейнштейн-2017»

P1380518

Вітаємо команду НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Юний Ейнштейн-2017»!

Учні 9 класу Гаврищук Таїсія, Суслов Даніїл та вчитель фізики Гетьман Ірина Володимирівна нагороджені Дипломом ІІІ ступеня за проект “Експериментальне дослідження коливань гойдалки”.

8 грудня 2017 року в конференц-залі офісу Microsoft-Україна (м. Київ) відбулася перша науково-практична конференція «Цифрові технології освіти-2017». Найкращі шість шкільних команд – переможців конкурсу «Юний Ейнштейн-2017» – представили свої розробки під час науково-практичної конференції «Цифрові технології освіти в Україні». У програмі конференції – виступи переможців Конкурсу «Юний Ейнштейн-2017» – шкільних команд із Киїівщини (м. Сквира, НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”), Донеччини, Хмельниччина та міста Харків, а також партнерів і організаторів Конкурсу – Малої академії наук, ТОВ Енглер, компаній HP, Epson, Microsoft, E–pidruchnyky.


 2016/2017 навчальний рік

ІV (загальнонаціональний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо Середу Олександру, ученицю 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, яка посіла ІІ місце на ІV (загальнонаціональному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

P1310336

Бажаємо Олександрі успіхів у освоєнні нових знань та перемоги у кожній справі, за яку вона буде братися!

 ______________________

ІІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо Владислава Барильченка з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!

big_b3qsp7i5ohi big_28co7c508n4

З 28 по 31 березня 2017 року в Києві відбувся ІІІ (заключний) Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Барильченко Владислав Федорович, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» (секція: філософія) посів 1 місце на Всеукраїнському рівні. Він захищав науково-дослідницьку роботу, тема якої «Філософія віртуальної реальності у глобалізованому інформаційному суспільстві».

Вітаємо з перемогою юного науковця та його керівника Ломачинську Ірину Миколаївну, доктора філософських наук, професора та учителя-методиста Козлову Ольгу Леонідівну.

big_4ywn61iu06m big_5030dl623u5

__________________ 

IV етап ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

dsc_0150_0 лида николаевна 076 лида николаевна 090

Із 24 по 28 березня 2017 року в місті Черкаси відбувся IV етап ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Барильченко Владислав Федорович, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» виборов диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових звершень та успіхів!

__________________ 

I Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів 2017»

11759398 s75807051

25-26 березня 2017 року в місті Рівне відбувся I Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів 2017».

Сквирщину на фестивалі представляла вихованка вокальної студії «Мажор» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Гибилинда Ірина Василівна) Солодовчук Єлизавета, учениця 6 класу Сквирського ліцею. Єлизавета отримала диплом лауреата другого ступеня в номінації «Естрадний вокал, ІІ вікова категорія».

Бажаємо юній співачці нових звершень та перемог!

____________________

ХVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням

ІІІ етап (обласний)

Номінація “Історія України і державотворення”

 • Коршунова Руслана Юріївна, учениця 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце. Тема науково-дослідницької роботи: “Жінки у діяльності Української Центральної Ради”

___________________

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

ІІ етап (обласний)

 • Бай Єсенія Сергіївна, учениця 10-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – І місце. Секція: фольклористика. Тема науково-дослідницької роботи: “Образ-символ маку в усній народній творчості Сквирщини”
 • Барильченко Владислав Федорович, учень 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – І місце. Секція: філософія. Тема науково-дослідницької роботи: “Філософія віртуальної реальності у глобалізованому інформаційному суспільстві”
 • Данченко Ольга Євгенівна, учениця 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце. Секція: українська мова. Тема науково-дослідницької роботи: “Військова лексика в Інтернет-виданні “Українська правда” періоду 2014 – 2016 років”
 • Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 10-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце. Секція: Ветеринарія та зоотехнія. Тема науково-дослідницької роботи: “Ідентифікація Listeria monocytogenes у молоці за допомогою полімеразної ланцюгової реакції”
 • Коршунова Руслана Юріївна, учениця 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІІ місце. Секція: історія України. Тема науково-дослідницької роботи: “Жінки у діяльності Української Центральної Ради”
 • Середа Олександра Сергіївна, учениця 9-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце. Секція: педагогіка. Тема науково-дослідницької роботи: “Національне виховання у  родинах української інтелігенції
  (кінець XІX – початок XX століття)”
 • Скочко Валерія Валеріївна, учениця 10-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце. Секція: валеологія. Тема науково-дослідницької роботи: “Харчування і здоров’я школярів міста Сквири”
 • Собчук Андрій Олександрович, учень 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІІ місце. Секція: прикладна математика. Тема науково-дослідницької роботи: “Математичні моделі в економіці та їх застосування для вирішення прикладних задач”
 • Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 9-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІІ місце. Секція: екологія. Тема науково-дослідницької роботи: “Екологічні підходи до очищення стоків на автомийному комплексі ПП «Третій тайм» м. Сквири”

 _____________________

Всеукраїнські учнівські олімпіади

ІІІ етап (обласний)

Хімія

 • Скочко Валерія Валеріївна, учениця 10 класу  НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” - ІІІ місце
 • Титарчук Олександра Кімівна, учениця 11-го класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.” – ІІ місце

Астрономія

 • Собчук Андрій Олександрович, учень 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІ місце

Біологія

 • Титарчук Олександра Кімівна, учениця 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІІ місце
 • Скочко Валерія Валеріївна, учениця 10 класу  НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” - ІІІ місце

Історія

 • Барильченко Владислав Федорович, учень 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – І місце
 • Гаврищук Таїсія Сергіївна, учениця 8 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІ місце
 • Савчук Владислав Сергійович, учень 8 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІІ місце

Математика

 • Собчук Андрій Олександрович, учень 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІІ місце

Екологія

 • Титарчук Олександра Кімівна, учениця 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – І місце

Українська мова та література

 • Середа Олександра Сергіївна, учениця 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІІ місце

​Географія

 • Гайдай Леся Русланівна, учениця 8 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” - ІІІ місце

_________________________

Всеукраїнський конкурс есе, присвячений 160-річчю від дня народження українського письменника, поета, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка 

 • Асламович Карина Геннадіївна, 11 клас, 2 місце

_________________________

 ХVІI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

ІІІ етап (обласний)

 • Середа Олександра Сергіївна, учениця 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” – ІІІ місце

2015/2016 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські олімпіади (ІV етап)

Вітюк Максим Сергійович – переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Диплом ІІІ ступеня

Вітюк МаксимВітюк Максим Сергійович, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів.

Йому притаманні скромність, доброзичливість, працьовитість. Педагоги навчального закладу визнають Максима обдарованим і талановитим. Учень захоплюється англійською мовою, історією, правознавством. Любить читати праці сучасного історика Нормана Дейвіса.

Максим має неординарні артистичні та вокальні здібності. Він – капітан районної команди КВК, учасник пісенної студії «Шанс» при районному Будинку культури. Активний учасник шкільного та районного учнівського самоврядування.

Серед захоплень Максима – заняття спортом та фізичною культурою, є капітаном збірних команд навчального закладу з футболу, гандболу, легкої атлетики. Максим – постійний ведучий шкільних та районних свят, розвиває ораторські здібності. Він постійно шукає гармонію у житті, по-дорослому розважливий.

Титарчук Олександра Кімівна – переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Диплом ІІ ступеня

Титарчук Олександра 2Титарчук Олександра, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів.

Схильність до пошукової та дослідницької діяльності, уміння самостійно опрацьовувати додаткову енциклопедичну та довідкову літературу, невтомна праця, цілеспрямованість дозволяють учениці опановувати фундаментальні основи природничих наук.

Олександра – обдарована учениця з широкою загальною ерудицією, начитаністю. Захоплення художньою літературою з раннього дитинства збагачує, розширює духовні обрії юної особистості. Свої спостереження і думки з приводу прочитаного Олександра оформляє у читацькому щоденнику, який розпочала вести ще в 2 класі. Тож не дивно, що учениця пише прозу та поезію. Начитаність, обізнаність у різних сферах знань створюють інтелектуальний портрет дівчини.

Довершують уявлення про Олександру, як гармонійну особистість, захоплення класичною музикою та хореографією, малюванням, володіння грою на фортепіано, неодноразові виступи у концертних програмах Сквирської школи мистецтв.

Барильченко Владислав Федорович – дипломант ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Диплом учасника

Барильченко ВладиславБарильченко Владислав Федорович, учень 10 класу НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів.

У Владислава розвинене уміння аналізувати, співставляти, узагальнювати. Учень відповідальний і цілеспрямований, працює над собою і прагне завжди дійти до істини.

Владислав має високий життєвий потенціал. Здатність аналітично мислити, генерувати нові ідеї, тісна співпраця з науковцями є передумовою успішного вивчення учнем історії. Серед однолітків вирізняється умінням формулювати практичні ідеї і вдало реалізовувати проекти. Переймається поглядами видатного українського ідеолога Дмитра Донцова.

Багато уваги приділяє вивченню англійської мови. Займається спортом, член ліцейної команди військово-патріотичної гри «Джура». Активний учасник усіх класних і шкільних справ, ініціативний та відповідальний. Лідер районного учнівського самоврядування.

 

2014/2015 навчальний рік

Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Con amore festum”

Перемога в районному шаховому турнірі

Фінальна гра КВК “Обери майбутнє”

Перемога в півфіналі КВК “Обери майбутнє”

Перемога в районному турі КВК “Обери майбутнє”