Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

ЗНО. ДПА

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання:

06 лютого – 19 березня 2018 року

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 06 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ – початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року:

Математика – 22 травня (вівторок)
Українська мова та література – 24 травня (четвер)
Іспанська мова – 29 травня (вівторок)
Німецька мова – 29 травня (вівторок)
Французька мова – 29 травня (вівторок)
Англійська мова – 1 червня (п’ятниця)
Біологія – 4 червня (понеділок)
Історія України – 6 червня (середа)
Географія – 8 червня (п’ятниця)
Фізика – 11 червня (понеділок)
Хімія – 13 червня (середа)


 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Перелік предметів і дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

24 березня 2018 року 31 березня 2018 року
українська мова і література біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Увага! Кожен учасник зможе взяти участь лише у одному тестуванні у день проведення пробного ЗНО.


Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Вищі навчальні заклади України