Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Медалісти ліцею

1994 – 2018

2018 рік

Золота медаль: Скочко Валерія.

2017 рік

Золота медаль: Барильченко Владислав, Титарчук Олександра.

Срібна медаль: Доліненко Вікторія, Коршунова Руслана, Собчук Андрій.

2016 рік

Золота медаль: Вітюк Максим, Гайдай Анатолій, Сиворакша Юлія, Цапок Вікторія.

Срібна медаль: Тишкевич Дмитро, Хандожинська Світлана.

2015 рік

Золота медаль: Зозуля Каріна, Чех Анастасія, Яцюк Анастасія.

Срібна медаль: Майстрекно Оксана, Сопіженко Надія.

2014 рік

Золота медаль: Коломієць Катерина, Майстренко Олег, Момотенко Аліна, Ракіцька Вікторія.

2013 рік

Золота медаль: Власюк Олена, Котюк Богдан, Мірутенко Наталія, Павленко Валерія, Рябоконь Анна, Собчук Ірина, Тригубчук Ірина.

Срібна медаль: Насінник Сергій.

2012 рік

Золота медаль: Гальчинська Наталія, Луцький Юрій, Юрчук Анастасія.

Срібна медаль: Гусєв Максим, Кругляк Інна, Сандлер Оксана.

2011 рік

Золота медаль: Боговик Дарина, Габідуліна Марина, Гальчинський Сергій, Гуртова Яна, Луцький Максим, Максимчук Марина, Олійник Тетяна, Пінчук Владислав, Сененька Ольга, Сиворакша Олексій, Сологуб Наталія, Ткаченко Антон.

2009 рік

Золота медаль: Гіневський Віталій, Ковальчук Дмитро.

Срібна медаль: Цапок Ляна, Чернега Олексій.

2008 рік

Золота медаль: Романенко Михайло, Шельменко Антон.

Срібна медаль: Хандожинський Богдан.

2007 рік

Золота медаль: Грищенко Юлія, Гуцалюк Наталія, Золотаревич Ірина, Ільченко Ірина, Козлова Анна, Комаренко Марина, Крушеніцька Сніжана, Сердюк Олена, Ткаченко Анастасія.

Срібна медаль: Ляшук Андрій, Максимчук Анна, Тищенко Ірина.

2006 рік

Золота медаль: Андрійчук Інна, Жураківська Оксана, Каліновська Аліна, Левчук Дарія, Лютий Ігор, Оленчук Олена, Палієнко Аліна, Рибак Оксана, Твардовська Інна, Шуміхін Єгор.

Срібна медаль: Боярська Ніна, Іванець Вадим, Мельник Ірина.

2005 рік

Золота медаль: Бондар Ірина, Вишнівська Марина, Габідуліна Олександра, Грабовецька Тетяна, Козлова Наталія, Лупул Катерина, Радіонова Вікторія, Ярмоленко Валентина, Ящук Ольга.

Срібна медаль: Закружецька Лідія, Лемешко Тетяна, Пошелюзний Олег.

2004 рік

Золота медаль: Крикун Віталіна, Крикун Дмитро, Міщук Ігор, Олійник Дмитро.

Срібна медаль: Дубініна Наталія, Левенчук Вікторія, Римаренко Ольга, Шлапацька Катерина.

2003 рік

Золота медаль: Андрійчук Андрій, Доценко Костянтин, Іванова Марина, Луцька Олена, Марченко Оксана, Мельниченко Євгеній, Оленчук Наталія, Шельменко Андрій.

Срібна медаль: Гречуха Сергій, Кучер Ірина, Мірошниченко Валерій.

2002 рік

Золота медаль: Бикова Євгенія, Кривошия Наталія, Корзун Тетяна, Мартинюк Ірина, Омельченко Лілія, Очеретяна Людмила, Поступаленко Вікторія, Складана Наталія, Сорокін Микола, Харченко Олександр, Щербак Олена.

Срібна медаль: Желябіна Ірина, Лупул Ірина, Рибак Сергій, Сологуб Вікторія, Ящук Тетяна.

2001 рік

Золота медаль: Братчук Ірина, Бусол Олександр, Вербовецький Андрій, Голембівська Марія, Гоменюк Світлана, Дідух Богдан, Каліновська Таїсія, Коваль Олександр, Левківська Наталія, Маківська Тетяна, Мамчур Марина, Міщенко Аліна, Нагорна Леся, Нагорна Оксана, Перлова Альона, Сарафенюк Леся, Статкевич Андрій, Теплова Олена, Юхимчук Євген, Ященко Юлія.

Срібна медаль: Андрусенко Віра, Вишнівський Ігор, Кукса Наталія, Тригобчук Олена.

2000 рік

Золота медаль: Бабенюк Василь, Базяк Тетяна, Бондаренко Валентина, Борисевич Тетяна, Замчалова Оксана, Захарчук Леся, Захарчук Лілія, Кирийчук Людмила, Лененко Олена, Майборода Наталія, Савченко Тетяна, Стрілець Таїсія, Судавцова Світлана, Уляніцька Оксана.

Срібна медаль: Димань Олена, Ковальчук Галина, Міщенко Олег, Щерба Людмила.

1999 рік

Золота медаль: Барсук Оксана, Бондарчук Олександр, Гриненко Катерина, Дяченко Альона, Кравченко Марина, Красільніков Максим, Левіцька Наталія, Маківський Олександр, Прохацька Людмила, Сперкач Іннеса, Титарчук Володимир, Устич Галина.

Срібна медаль: Борбенчук Ірина, Григоренко Олексій, Лясківська Марина, Соколовський Сергій, Хомочкіна Марина.

1998 рік

Золота медаль: Бабенюк Сергій, Барчуков Богдан, Боркова Ірина, Гудзенко Оксана, Дзюман Олександр, Дідух Ігор, Іванець Оксана, Козачук Вадим, Кравчук Ірина, Куліш Наталія, Поліщук Людмила, Радіонова Мирина, Цимбал Тетяна, Юхимчак Павло.

Срібна медаль: Беленок Олексій, Березовська Людмила, Ковальчук Леся, Павленко Олена, Сухина Юрій.

1997 рік

Золота медаль: Гальчинський Олексій, Гречуха Людмила, Декальчук Леся, Крива Олена, Панченко Ірина, Решетар Ольга, Степчук Юлія, Супрун Віталій, Танчик Наталія.

Срібна медаль: Бартко Альона, Захарчук Яна, Канєвська Марина, Миронський Сергій, Підгорецька Любов.

1996 рік

Золота медаль: Патуля Олена, Поступаленко Олексій, Титарчук Світлана.

Срібна медаль: Жабенко Оксана, Майборода Олена, Мельник Мирослава, Міщенко Наталія, Нікітіна Наталія, Помаз Валентина.

1995 рік

Золота медаль: Бабенюк Олена, Бондар Вероніка, Квітко Наталія, Стецюк Ольга, Стригун Сергій.

Срібна медаль: Кучер Оксана.