Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Про ліцей

Ласкаво просимо!

НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”

Сквирський ліцей заснований у 1994 році. У 8-9 класах  впроваджено поглиблене вивчення української мови, математики, біології, хімії. Учні 10-11 класів навчаються на історичному, математичному та біолого-хімічному профілях. У 1-4 класах за науково-педагогічним проектом “Росток” вивчається математика.

У 2011, 2012, 2013 роках навчальний заклад є переможцем щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України». 18 жовтня 2013 року директору Юхимчаку Віктору Павловичу вручена грамота «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки України»,  медаль «Флагман освіти і науки України 2013» Міністерства освіти і науки, а також ювілейне видання «Флагмани освіти і науки України».

2010-2011 н.р.

Творчий колектив учителів: серед яких 2 кандидати педагогічних наук, 3 заслужені вчителі України, 14 відмінників освіти України, 13 учителів-методистів, 11 старших учителів забезпечують якісний рівень освіти. Щороку учителі ліцею є лауреатами професійного конкурсу «Учитель року» з різних номінацій. Досвід роботи педагогічного колективу з проблеми «Система роботи з обдарованими дітьми» був представлений на 12 Міжнародній виставці Міністерства освіти і науки України «Сучасна освіта в Україні-2009». На 14 Міжнародній виставці у 2011 році ліцей відзначений за активну участь у конкурсі-захисті на кращу модель навчального закладу «Школа майбутнього».

Заболотний Олександр Вікторович, заслужений учитель України

Педагоги навчального закладу є авторами понад 20 методичних посібників та підручників, рекомендованих до друку Міністерством освіти і науки України, ними розроблені оригінальні авторські програми спецкурсів та факультативів, зокрема: «Мова як генетичний код народу», «У світі поетичного слова», «Психологія спілкування», схвалені для використання МОН України.

НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” співпрацює з Національним науково-дослідним інститутом українознавства, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, є опорним закладом Київського обласного територіального відділення МАН України.

Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України

Пріоритетним напрямком навчально-виховного процесу є формування особистості школяра засобами гуманної педагогіки, інноваційних освітніх технологійРезультатом діяльності педагогічного колективу є неодноразові перемоги учнів ліцею у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.  Учні ліцею – активні учасники, призери і переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, Всеукраїнського учнівського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням та інших учнівських інтелектуальних змагань. З 2008 року учні Сквирського ліцею є призерами двох Чемпіонатів України з бізнес-моделювання, переможцем Третього Чемпіонату у 2011 році та учасниками спільного українсько-канадського проекту «Молодь проти корупції».

Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України

Педагогічний колектив пишається своїми випускниками, серед них є відомі науковці, політики, співаки: Міщук Ігор, Шкварун Руслан, Степчук Юлія, Євген Суслов, Бондарчук Олександр, Янчук Олена, Луцька Олена, Бондарчук Василь та ін.

Сквирський ліцей щодня доводить свою здатність виконувати функцію інноваційного та науково-методичного центру, зміст роботи якого характеризується випередженням у пошуку і створенні педагогічних технологій.