Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Олімпіади та конкурси

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

2018/2019 навчальний рік

Переможці та учасники ІІ етапу

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

  • Тесельська Вікторія Олегівна, 5-Б клас – 3 місце
  • Дерій Ліза Андріївна, 6-б клас – 1 місце
  • Данілова Марія Андріївна, 7 клас – 1 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 11 клас – 1 місце

Англійська мова

  • Васківська Марія Олександрівна, 8 клас – 1 місце
  • Дейнека Ольга Володимирівна, 9 клас – 3 місце
  • Цап Валерія Іванівна, 10 клас – 1 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 11 клас – 3 місце

Українська мова і література

  • Сичевська Ірина Юріївна, 8 клас – 3 місце
  • Цимбалюк Анастасія Леонідівна, 8 клас – 3 місце
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 10 клас – 2 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 11 клас – 1 місце

Хімія

  • Шахрай Вероніка Юріївна, 7 клас – 3 місце
  • Сичевська Ірина Юріївна, 8 клас – 2 місце
  • Дейнека Ольга Володимирівна, 9 клас – 2 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 11 клас – 1 місце

Екологія

  • Кузніцова Анастасія Олександрівна, 2 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 11 клас – 1 місце

Біологія

  • Цимбалюк Анастасія Леонідівна, 8 клас – 2 місце
  • Федоренко Олександра Михайлівна, 9 клас – 1 місце
  • Драган Крістіна Василівна, 10 клас – 3 місце
  • Кузніцова Анастасія Олександрівна, 10 клас – 1 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 11 клас – 1 місце

 

2017/2018 навчальний рік

Переможці ІІІ етапу

Математика

  • Лубківський Артем Сергійович, 8 клас – 3 місце

Українська мова

  • Середа Олександра Сергіївна, 9 клас – 3 місце

Географія

  • Федоренко Олександра Михайлівна, 8 клас – 2 місце
  • Гайдай Леся Русланівна, 9 клас – 3 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 10 клас – 3 місце

Екологія

  • Ходаківська Анна Володимирівна, 10 клас – 3 місце
  • Нестеренко Катерина Сергіївна, 11 клас – 3 місце

Біологія

  • Ходаківська Анна Володимирівна, 10 клас – 3 місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 11 клас – 3 місце

Хімія

  • Скочко Валерія Валеріївна, 11 клас – 2 місце

Історія

  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 9 клас – 2 місце
  • Кругляк Назар Олегович, 10 клас – 2 місце

Переможці ІІ етапу

Українська мова

  • Цимбалюк Анастасія Леонідівна – 2 місце
  • Майок Анна Володимирівна, 8 клас – 3 місце
  • Кузніцова Анастасія Олександрівна, 8 клас – 2 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 9 клас – 1 місце
  • Бай Єсенія Сергіївна, 10 клас – 2 місце

Математика

  • Заруднюк Арсеній Олександрович, 6 клас – 2 місце
  • Лубківський Артем Сергійович, 8 клас – 3 місце

Історія

  • Дейнека Ольга Володимирівна, 8 клас – 3 місце
  • Драган Крістіна Василівна, 9 клас – 3 місце
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 9 клас – 1 місце
  • Булгаченко Нікіта Олегович, 10 клас – 2 місце
  • Кругляк Назар Олегович, 10 клас – 1 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 10 клас – 2 місце

Образотворче мистецтво

  • Невінчана Еліна Олександрівна, 8 клас – 2 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 10 клас – 1 місце

Англійська мова

  • Дейнека Ольга Володимирівна, 8 клас – 2 місце
  • Цап Валерія Іванівна, 9 клас – 1 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 10 клас – 1 місце

Хімія

  • Сичевська Ірина Юріївна, 7 клас – 3 місце
  • Можарівська Каріна Сергіївна, 7 клас – 3 місце
  • Дейнека Ольга Володимирівна, 8 клас – 3 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 10 клас – 2 місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 10 клас – 1 місце

Біологія

  • Федоренко Олександра Михайлівна, 8 клас – 3 місце
  • Стригун Анастасія Сергіївна, 9 клас – 2 місце
  • Кузніцова Анастасія Олександрівна, 9 клас – 1 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 10 клас – 1 місце
  • Кондратюк Анна Миколаївна, 10 клас – 2 місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 11 клас – 1 місце

Географія

  • Федоренко Олександра Михайлівна, 8 клас – 2 місце
  • Гайдай Леся Русланівна, 9 клас – 2 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 10 клас – 1 місце

Правознавство

  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 9 клас – 2 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 10 клас – 2 місце

Екологія

  • Ходаківська Анна Володимирівна, 10 клас – 1 місце
  • Нестеренко Катерина Сергіївна, 11 клас – 1 місце

Фізика

Інформаційні технології

  • Калуцький Дмитро Олександрович, 8 клас – 2 місце

Астрономія

  • Кравченко Владислава, 11 клас – 3 місце

 

 


 

2016/2017 навчальний рік

Переможці ІV етапу

Історія

  • Барильченко Владислав Федорович, 11 клас – ІІІ місце

Біологія

  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – диплом учасника

Переможці ІІІ етапу

Астрономія

  • Собчук Андрій Олександрович, 11 клас – ІІ місце

Хімія

  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – ІІ місце
  • Скочко Валерія, 10 клас – ІІІ місце

Біологія

  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – ІІІ місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 10 клас – ІІІ місце

Історія

  • Барильченко Владислав Федорович, 11 клас – І місце
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 8 клас – ІІ місце
  • Савчук Владислав Сергійович, 8 клас – ІІІ місце

Математика

  • Собчук Андрій Олександрович, 11 клас – ІІІ місце

Екологія

  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – І місце

Українська мова та література

  • Середа Олександра Сергіївна, 9 клас – ІІІ місце

​Географія

  • Гайдай Леся Русланівна, 8 клас – ІІІ місце

Переможці ІІ етапу

Українська мова

  • Кузніцова Анастасія Олександрівна, 8 клас – 2 місце
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 8 клас – 3 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 9 клас – 1 місце
  • Бай Єсенія Сергіївна, 10 клас – 2 місце
  • Данченко Ольга Євгенівна, 11 клас – 3 місце

Математика

  • Лубківський Артем Сергійович, 7 клас – 2 місце
  • Кравченко Владислава Олександрівна, 10 клас – 2 місце
  • Собчук Андрій Олександрович, 11 клас – 1 місце

Історія

  • Савчук Владислав Сергійович, 8 клас – 1 місце
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, 8 клас – 1 місце
  • Рябоконь Антон Ярославович, 8 клас – 2 місце
  • Кругляк Назар Олегович, 9 клас – 3 місце
  • Барильченко Владислав Федорович, 11 клас – 1 місце

Англійська мова

  • Цап Валерія Іванівна, 8 клас – 1 місце
  • Середа Олександра Сергіївна, 9 клас – 1 місце
  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – 1 місце

Хімія

  • Дейнека Ольга Володимирівна, 7 клас – 2 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 9 клас – 3 місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 10 клас – 2 місце
  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – 2 місце

Біологія

  • Стригун Анастасія Сергіївна, 8 клас – 2 місце
  • Ходаківська Анна Володимирівна, 9 клас – 1 місце
  • Скочко Валерія Валеріївна, 10 клас – 1 місце
  • Кравченко Владислава Олександрівна, 10 клас – 2 місце
  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – 1 місце

Астрономія

  • Собчук Андрій, 11 клас – 2 місце

Географія

  • Гайдай Леся Русланівна, 8 клас – 3 місце
  • Кравченко Владислава Олександрівна, 10 клас – 2 місце
  • Барильченко Владислав Федорович, 11 клас – 3 місце

Екологія

  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – 1 місце

Фізика

  • Собчук Андрій Олександрович, 11 клас – 2 місце

Зарубіжна література

  • Федоренко Олександра Михайлівна, 7 клас – 2 місце
  • Гаврищук Таісія Сергіївна, 8 клас – 1 місце
  • Харитонкіна Ксенія Павлівна, 9 клас – 2 місце

Образотворче мистецтво

  • Кравченко Владислава Олександрівна, 10 клас – 3 місце
  • Титарчук Олександра Кімівна, 11 клас – 2 місце

Обслуговуюча праця

  • Кравченко Владислава Олександрівна, 10 клас – 2 місце
  • Данченко Ольга Євгенівна, 11 клас – 2 місце

 

2015/2016 навчальний рік

Переможці ІV етапу

Переможці ІІІ етапу

Переможці ІІ етапу


 

2014/2015 навчальний рік

Переможці ІV етапу

Переможці ІІІ етапу

Переможці ІІ етапу

Переможці І етапу


 

2013/2014 навчальний рік

Переможці ІV етапу

Переможці ІІІ етапу

Переможці ІІ етапу

Переможці І етапу

Методичні рекомендації що до підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2013/2014 н.р. та орієнтовна тематика екологічних проектів.

Орієнтовні теми екологічних проектів


 

2012/2013 навчальний рік

Переможці ІІІ етапу

Переможці ІІ етапу

Переможці І етапу


 

2011/2012 навчальний рік

Результати ІІІ етапу

Підсумки ІІ етапу

Підсумки І етапу