Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Дивовижно!

31.01.2018

Біологічний кабінет Сквирського ліцею – перлина навчального закладу. Тут зібрано унікальні експонати, гербарії, колекції, муляжі, таблиці. Кабінет забезпечено сучасним мультимедійним обладнанням. У ньому завжди затишно, комфортно і з’являється натхнення на працю. Тут готуються до олімпіад і конкурсів юні біологи закладу освіти. Учитель біології Гудзенко Наталія Василівна створила справжню оазу із кімнатних рослин. Вони почуваються тут комфортно і милують погляд неперевершеним цвітінням. Уже другий тиждень ми споглядаємо як квітне гіпеаструм. Біля чудових квітів хочеться зробити селфі або просто сфотографувати їх.

P1390917 P1390926

Довідка: Гіпеаструм (Hippeastrum) – найпоширеніша рослина з родини амарилісових, вирощується в домашніх умовах. Родом він з Південної Америки, налічує більше 80 видів. У культурі – з 18 століття. Назва складається з двох грецьких слів, які переводяться як «вершник» і «зірка». Чимало літературних видань називають його амарилісом, але гіпеаструм і амариліс – дві різні квітки з однієї родини амарилісових.


 

22.11.2017

Учень 7 класу Денис Харчук захопився складанням кубика Рубіка. Учень має вже значні досягнення в опануванні цієї головоломки. Денису цікаво складати кубики різної форми. Він очікує на достойного супротивника, щоб позмагатися з ним на спритність. Наскільки відомо, У Сквирському ліцеї Денис – другий учень, який вміє складати кубик. Першим був Дмитро Оксенюк, який закінчив 11 клас у 2017 році.

P1350512