SAM_581126 вересня 2017 року учні 3-А класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» провели квест «Моє рідне місто». Щоб краще пізнати історію рідного міста, третьокласники із завзяттям включилися в роботу. Відгадавши перше завдання, діти відвідали бібліотеку навчального закладу. Надія Петрівна Трегуб познайомила з книгами, які можуть поглибити їхні знання про рідне місто. Далі рушили до Сквирської дитячої школи мистецтв. Фартушна Оксана Олександрівна розповіла учням про історію школи, дала творчі завдання. Сквирський РЦДЮТ – гостинний дім для школярів. Його двері завжди відкриті для всіх. Наступна стежинка вела допитливих школяриків до Сквирської районної дитячої бібліотеки, де їх чекала Панченко Жанна Степанівна зі змістовною розповіддю про нашу землячку  Саліму Ахметівну Музиченко. Виставка книг, розповідь про неї, слухання віршів поетеси зацікавили дітей. Далі рушили на вулицю М.Т. Рильського. Побували біля будинку, де працював поет. А потім повернулися до музею НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів». Тут на учнів чекала захоплююча екскурсія, яку для дітей з задоволенням провів Василь Іванович Цимбалюк. З широко розкритими очима вони слухали про Сквиру від найдавніших днів до сьогодення.

Переглянути всі фото>>>