DSC0386726 вересня 2017 року відділом освіти Сквирської РДА на базі Пустоварівського НВК було проведено районний військово-патріотичний, професійно-мотиваційний захід для учнів старших класів навчальних закладів Сквирського району «Серця патріотів».

У заході взяли участь 21 команда учнів навчальних закладів Сквирщини. НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” представляла команда “Вершники” у складі учнів 10 класу: Середа Олександра, Громова Марія, Харитонкіна Ксенія, Іванченко Вікторія, Козиренко Дарина, Булгаченко Нікіта, Кондратюк Анна, Кругляк Назар, Наточний Владислав, Ходаківська Анна.

Переглянути всі фото>>>

Показати свій творчий потенціал учасники змогли, взявши участь у майстер-класах «Український сувенір», «Школа виживання», «Кіокушін карате», «Авіамодельний», «Соломоплетіння», «Лялька-мотанка», організованих Центром дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацькою спортивною школою, відділом культури Сквирської РДА. ДНЗ «Сквирське ВПУ» презентувало унікальні роботи своїх вихованців та пригостили гостей та учасників смачною юшкою.

Команди Сквирських ЗОШ №2, №3, №5, Сквирського НВК підготували історичні локації «Моя Україна героями славна», під час роботи яких молодь дізналася про Л.Ступницького, Л.Фою, СУМ, А.Чонгар, Д.Ф.Зубарєва, О.І.Кононського, про характерників та героїв сьогодення – учасників АТО.

На козацьких посиденьках команди продемонстрували акторську майстерність та неабиякі театральні здібності, які допомогли відтворити сцени з життя українського козацтва, ознайомити з традиціями та особливостями побуту козаків.

Під час командних змагань на учасників чекали випробування у силі, спритності, сміливості, наполегливості. Кожна команда показала свою винахідливість, кмітливість та згуртованість.   Протягом усього заходу поряд з учнями  були батьки та учасники АТО, які слугували їм прикладом наполегливості, сміливості, прагненні до успіху.

Працівники Пустоварівського НВК гостинно зустрічали учасників змагань. Допомогу в організації харчування учасників заходу надали: Сквирський комбінат хлібопродуктів, Сквирський хлібозавод та управління сільського господарства Сквирської РДА.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Р.Ф.Владика, голова районної ради В.В.Гриша, помічники народних депутатів України Р.М.Сольвара – Л.В.Бурдик та В.І.Гудзенка – Є.В.Гудзенко, депутата Київоблради В.І.Скрипи – К.Ф.Бондарчук, директор ТОВ «Агрофірма «Колос», заслужений працівник сільського господарства України Л.В.Центило, Пустоварівський сільський голова М.О.Скочинський та інші офіційні особи.