P11808373 вересня 2017 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської РДА відбулася інструктивно-координаційна зустріч із заступниками директорів шкіл із виховної роботи та педагогами-організаторами.

Провели захід: Л.А.Корбут, завідувач РМК, Л.В.Котяй, методист РМК, Л.ВЛубківська, директор РЦДЮТ, О.О.Гайдучок, керівник постійно діючого семінару заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи.

Участь у зустрічі взяла Ніколаєнко Світлана Василівна, заступник директора НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”.

Метою зустрічі було визначення стратегічних орієнтирів організації виховного процесу у закладах освіти області в умовах реформування системи освіти держави, розбудови нової української школи та розвитку культури демократії.

Під час зустрічі було  розглянуто  питання:
- організації виховної роботи в навчальному закладі: вектори змін в контексті Нової української школи;
- організації та змісту освітньої діяльності позашкільних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році;
- розроблення сучасної моделі інтеграції шкільної та позашкільної освіти з метою національно-патріотичного (військово-патріотичного) виховання дітей і учнівської молоді;
- організації та проведення районного національно-патріотичного, професійно-мотиваційного заходу «Серця патріотів».

«Родзинкою» інструктивно-координаційної зустрічі стала творча робота методичної лабораторії «Формування і розвиток найважливіших компетентностей людини», узагальненні матеріали якої стануть підгрунтям для плану дій творчої групи заступників директорів з виховної роботи.

Учасники зустрічі мали можливість відкритого змістовного спілкування, обміну ідеями для визначення стратегічних орієнтирів організації виховного процесу.