P132096212 червня 2017 року в мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” було присвячене темі “Space” (“Космос”). Заняття розпочалися із вивчення назв планет Сонячної системи. Вони пройшли у формі інтерактивної гри “Solar System”. Багато позитивних емоцій викликала лексична гра-вікторина “Milky Way”, під час якої діти засвоїли лексику з теми. Космічні розмальовки з цікавими завданнями згуртували табірні команди. Переглянувши мультфільм “Our galaxy”, діти обговорили найцікавіші моменти подорожі головного героя, використовуючи нову лексику на практиці. Додало гарного настрою виконання веселої пісні “The Planet Song”. Заключним етапом дня Космосу стало “Moon rock hunt” – полювання на камінці з Місяця. Команди “Lions” та “The Best” успішно прийшли на фініш, знайшовши усі блискучі камінці за допомогою підказок англійською мовою.

Надзвичайно цікавою виявилася подорож в “космічну обсерваторію”, що розмістилася в кабінеті фізики. Учитель астрономії Гетьман Ірина Володимирівна разом з учителями англійської мови Пясецькою Оленою Олександрівною та Новосельчан Оленою Станіславівною провела заняття “Космічні фантазії та реальність”. Діти переглянули короткометражні фільми “Астрономія для дітей” та “Що потрібно знати про планету Земля?”. Весело провели кумедну гру-танець “Маленькі інопланетяни” та серйозно попрацювали у вікторині “Загадки про Сонце”. Найцікавішим моментом заняття було проведення експерименту “Створимо веселку”. Юні експериментатори проводили наукове чаклунство і переконались, що можна утримати воду в склянці, яку перевернеш догори дном, дякуючи тиску повітря. На завершення всі знання про Сонячну систему та космос діти втілили у плакати “Космічні фантазії”.

Переглянути фото>>>