P13208479 червня 2017 року в актовому залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято вшанування талановитої учнівської молоді “Таланти твої, Сквирщино!”. Преміями Сквирської районної державної адміністрації, Сквирської районної ради та депутата Київської обласної ради Глиняного Л.П. були нагороджені учні, котрі стали переможцями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ІІІ та ІV етапів ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ етапу ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, заключного етапу ХV обласного огляду-конкурсу робіт учнівської молоді “Топоніміка й історія освіти рідного краю”, інших творчих та інтелектуальних конкурсів. Серед нагороджених учні Сквирського ліцею:

  • Скочко Валерія Валеріївна, учениця 10 класу
  • Титарчук Олександра Кімівна, учениця 11 класу
  • Барильченко Владислав Федорович, учень 11 класу
  • Гаврищук Таїсія Сергіївна, учениця 8 класу
  • Савчук Владислав Сергійович, учень 8 класу
  • Собчук Андрій Олександрович, учень 11 класу
  • Середа Олександра Сергіївна, учениця 9 класу
  • Гайдай Леся Русланівна, учениця 8 класу
  • Коршунова Руслана Юріївна, учениця 11-го класу
  • Бай Єсенія Сергіївна, учениця 10 класу
  • Данченко Ольга Євгенівна, учениця 11 класу
  • Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 10 класу
  • Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 9 класу
  • Ніфоровський Назарій Сергійович, учень 11 класу
  • Тригубчук Іван Вікторович, учень 8 класу

Начальник відділу освіти Олександр Заболотний зазначив, що цього навчального року титулу «Кращий учень району» заслуговує Барильченко Владислав, який посів 1 місце на Всеукраїнському етапі конкурсу Малої академії наук (секція філософія) та 3 місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії.

На святі преміями та подяками відділу освіти Сквирської РДА були відзначені вчителі, які підготували учнів-переможців:

  • Гетьман Ірина Володимирівна, вчитель фізики та астрономії
  • Гузденко Наталія Василівна, вчитель біології
  • Заболотний Олександр Вікторович, учитель української мови та літератури
  • Заруднюк Таїса Григорівна, учитель математики
  • Козлова Ольга Леонідівна, учитель історії
  • Кочина Валентина Сергіївна, учитель української мови та літератури
  • Лясківська Тамара Володимирівна, учитель географії
  • Момотенко Ірина Володимирівна, учитель хімії
  • Плівачук Катерина Володимирівна, учитель української мови та літератури
  • Поліщук Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури
  • Цимбалюк Василь Іванович, учитель української мови та літератури
  • Ярмульська Іванна Володимирівна, учитель української мови та літератури

Переглянути фото>>>