DSC037008 червня 2017 року в літньому мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” ознаменувалося творчістю та фантазіями, адже тема дня – “Fantasy World”. З перших хвилин зустрічі діти налаштувалися на креатив. Ранок розпочався з традиційної зарядки з елементами вигадок та виконання пісень англійською мовою. Команди “The Best” та “Lions” дружно виконали веселу вправу “Imaginary personalities” та познайомилися з дружелюбним прибульцем Dinny. Бадьора пісня “The World Around us” налаштувала всіх на гарний настрій. Пізнавальний мультфільм “Jane and the giant” викликав щирі позитивні емоції у маленьких глядачів. Готуючись до фінального концерту, команди провели репетицію з інсценізації казки “Little Red Riding Hood”. Найцікавіше, на думку учасників табору, було розповідати про мрії та фантазії англійською мовою. Після веселих діалогів, діти намалювали своє бачення вигаданого світу та створили постер-шедевр на тему “My Dreams Are …”

Переглянути фото>>>