P13206578 червня 2017 року в актовому залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято підведення підсумків конкурсу “Здорові діти -здорова нація!”. Вже третій рік поспіль проходить цей цікавий, нетрадиційний творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих, ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування.

Журі розглянуло роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво» (плакат, колаж, малюнок, декоративно-ужиткове мистецтво, аплікація крупами); «Літературна творчість» (літературний твір, вірш), «Науково-дослідницька робота» (реферат, дослідницька робота). Церемонію нагородження провели Дорошенко Віктор Олександрович, генеральний директор ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», Власюк Тетяна Григорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Глиняного Леоніда Петровича, Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти  та Лубківська Леся Василівна, директор Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Із 15 робіт учнів НВК “Сквисрський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” удостоєні першого місця 7 робіт, які підготували: Гетьман Тетяна (1 клас), Гетьман Андрій (3-Б клас), Бай Олександр (5 клас), Кирильченко Діана (5 клас), Сичевська Ірина (6 клас), Харитонкіна Ксенія (9 клас), Скочко Валерія (10 клас).

Вітаємо переможців, бажаємо натхнення, творчості та успіху!

Директор навчального закладу Юхимчак Віктор Павлович отримав Подяку депутата Київської обласної ради Глиняного Леоніда Петровича за підготовку переможців конкурсу “Здорові діти – здорова нація!” та Сертифікат на отримання продукції ТМ “Сквирянка” на 3 000 грн. для харчування учнів.

Приємним сюрпризом на святі став чудо-проект від студентів (відділення з підготовки офіціантів-кухарів) Сквирського ВПУ. Умільці приготували смачне печиво із сировини ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”: з гречаної, кукурудзяної та вівсяної муки. Вони пригостили присутніх та поділилися рецептами з приготування смаколиків.

Переглянути фото>>>