20170531100131P1320375

День 31 червня 2017 року в мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” був присвячений темі “Fairy Tales” (“Казки”).

Хроніка дня команди “The Best”

Мабуть, не знайдеться у світі людина, яка б хоч раз у житті не мандрувала чарівною країною казки. Сьогодні команда “The Best” подорожували разом з казковими героями також.Діти грали у лексичну гру “What fairy tale is it?” (“Яка це казка?”), швидко відповідали на запитання вікторини “My favourite fairy tales” (“Мої улюблені казки”). Дуже сподобалося виготовляти маски трьох ведмедів і Золотоволоски із казки “Goldilocks and the three bears” “Золотоволоска і три ведмеді”). Юні таланти впевнено декламували слова казки, а Золотоволоска вразила всіх своїм співом.

Хроніка дня команди “Lions”

Команда “Lions” мандрувала заздалегідь складеним маршрутом по країні Fairyland (Казковія), адже сьогодні у таборі – День казки. Допомагали дітям подорожувати чарівник Оз, Гарі Поттер, фея Дінь-Дінь та Рапунцель (вожаті, учні 7 класу). Під час подорожі діти зустріли багато казкових персонажів: Русалоньку, Білосніжку, Червону Шапочку, Царівну-Жабу, Снігову Королеву, Попелюшку, Красуню та Чудовисько, Гидке Каченя, Кота у чоботях (конкурс “Once upon a time” (“Давним-давно”) на відгадування казки за малюнком). Розпочала роботу майстерня з виготовлення реквізиту до інсценізації казки англійською мовою “Little Red Riding Hood” (“Червона шапочка”). Юні актори провели репетицію постановки цього лялькового шоу. На завершення свої враження про подорож до країни Fairyland діти оформили в яскравий постер “Meet the Fairytale Characters” (“Знайомтесь з казковими героями”).

Переглянути фото>>>