P1320320 P1320331

30 травня 2017 року в мовному таборі “Rainbow” всі заходи проходили на тему “Animal Planet” (“Планета тварин”).

Хроніка дня команди “Lions”

Тема “Animal Planet”особливо цікава для учнів, адже їх команда називається “Леви”. Насичений цікавими справами день розпочався з веселої пісні-привітання “Hello! How are you?”. Волонтери (учні 7-8 класів) запросили дітей у майстерню зі створення масок і фігурок тварин та провели конкурс на кращого актора у ролі тварини. На акторському майданчику “The Best Actors” (“Найкращі актори”) діти створили власну казку з назвою “Who is the cleverest?” (“Хто найрозумніший?”). Усі найкращі художники потрапили в місто “Animals in the Wood” (“Тварини у лісі”). Вони розгадали загадки про звірів та знайшли їхні домівки. Слухаючи вказівки мудрої Owl (Сови), маленькі “Леви” зуміли розфарбувати тварин у потрібний колір. Наприкінці дня учасники команди вдало створили яскравий постер як підсумок “Animal Planet”.

Хроніка дня команди “The Best”

Усі учасники команди “The Best” люблять тварин, тому з ентузіазмом поринули в ігровий процес з елементами навчання. Надзвичайно весело та дружно пройшла рухлива гра на вибування “My favourite animal is …”. Діти швидко та правильно називали тварин при розв’язуванні кросворда “Farm Animals”. Великий інтерес викликали загадки з мультимедійної вікторини “Do you know animals?”, де одним із завдань було відгадати тварин за звуками їхньої мови. Учні-волонтери разом з учасниками команди дружно і весело вивчили пісню “We’re going to the zoo”, особливо гарно звучав у виконанні маленьких співаків її приспів. Завершився день у мовному таборі виготовленням креативного постера “My favourite animals”.

Переглянути фото>>>