P132020627 травня 2017 року освітяни Київщини вітали Цимбалюка Василя Івановича зі славним 80-річчям від дня народження.

У цей гарний травневий день зібралися в актовому залі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” гості зі Сквири, Білої Церкви, Києва, Славутича, родина ювіляра, колеги, щоб привітати з вісімдесятиріччям видатного вчителя, науковця, невтомного трудівника, людину високої думки та світлого розуму, з великим серцем та скромною вдачею – Василя Івановича Цимбалюка! Це особистість творча, талановита, працьовита, невгамовна. Відомий педагог, наставник учнів і вчителів, про нього не можна говорити сухими цифрами та фактами, бо він – дуже відкритий і щирий у спілкуванні.

На творчій зустрічі разом з Василем Івановичем присутні мали честь розгорнути величну книгу його життєпису та перегорнути сторінки  наукової і творчої спадщини.

Шановний Василю Івановичу, нехай тепло Вашої душі й надалі зігріває всіх навколо, а світлій вогник серця буде дороговказом колегам на почесній ниві педагогічної праці ще багато-багато літ!

Переглянути фото>>>