20170529114746 P1320287

29 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” розпочав роботу шкільний мовний табір “”RAINBOW” (“Веселка”) для учнів 2-4 класів. У таборі працюють вчителі англійської мови Пясецька Олена Олександрівна та Новосельчан Олена Станіславівна. За Програмою табору перший день – “We are friends” – присвячений об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв, проектуванню цікавих справ. Одна команда обрала назву “The Best” (“Найкращі”), інша – “Lions” (“Леви”).

Девіз команди “The Best”:
“We’re the best. We’re better than the rest.
We’re the best. We’re better than the rest
What do we say every day?
We’re better than the rest. We’re the best.”
“The Best” дружно та завзято вивчили пісню “I can sing a rainbow”. “Найкращі” взяли участь у Vocabulary Games (Лексичних іграх), серед яких найбільше сподобалися – складання правил поведінки у таборі англійською мовою та опис-позитив “I am the best”. З командою “The Best” Олені Олександрівні Пясецькій допомагають працювати волонтери – учні 8 класу.

Девіз команди “Lions”:
“Little lions like to run,
like to play and have some fun.”
“Lions” жваво знайомились, описували своїх друзів англійською, були активними в доборі англійських синонімів під час лексичної гри “My friend is …”. Наввипередки подавали ідеї, працюючи з роздатковим матеріалом “My friend”, де потрібно було детально інформувати про свого друга та намалювати його. Найбільше “Левам” сподобалось виконувати пісню з рухами про дружбу “The more we get together”. З командою “Lions” Олені Станіславівні Новосельчан допомагають працювати волонтери – учні 7 класу.

Наприкінці дня результати колективної праці було творчо оформлено командами в яскраві постери. Нарешті розпочалося веселе літо з англійською!

Переглянути фото>>>