P131098226 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося Свято Останнього Дзвоника. В актовому залі, як завжди, зібралися на урочисту лінійку учні та їхні батьки, вчителі, гості. Серед запрошених Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, заслужений вчитель України, Бондарчук Катерина Федорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Скрипи Василя Ілліча, заслужений журналіст України, головний редактор суспільно-політичної газети “Вісник Сквирщини”, Підборочинський Михайло Богданович, методист по роботі з обдарованими учнями відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, Солодовчук Наталія Олександрівна, голова ради навчального закладу. 74 учні отримали похвальні листи “За відмінні успіхи у навчанні”, багато учнів нагороджено відзнаками за перемоги в предметних олімпіадах, конкурсах Малої академії наук України, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Подяки від ректора Академії неперервної освіти Осадчого Івана Григоровича за активне поширення досвіду та високий професіоналізм, спрямований на розвиток освіти Київщини, отримали директор, заступники та вчителі навчального закладу. Присутні їх вітали гучними оплесками, але найбільшої уваги на святі удостоїлись головні винуватці Останнього Дзвоника – одинадцятикласники. Вони – наша гордість! І знову ансамбль третьокласників “Дзвіночки” зачарував присутніх майстерним виконанням інструментальної п’єси, яку підготувала вчитель музичного мистецтва Чебан Альона Дмитрівна. У залі було сонячно, радісно, світло від щасливих посмішок усіх присутніх. Школярі нарешті дочекалися літа й довгожданих канікул.

Переглянути фото >>>