20170523_110021Дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 23 травня 2017 року в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» учні НВК «Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ст.» прибули на територію 7- ДПРЧ м. Сквира.

Рятувальники  розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі. Рятувальники продемонстрували бойовий одяг пожежного, навчили як поводитися з небезпечними знахідками. Також відбулася  бесіда з учнями про правила пожежної безпеки, з питань безпеки життєдіяльності, дій під час виявлення небезпечних предметів, поводження у школі, в побуті, на вулиці, проведений інструктаж з правил пожежної безпеки в весняно-літній період.

Проведення вищевказаних заходів необхідне для виховання дітей, адже народна мудрість говорить: «ДІТИ – це наше майбутнє».

Автор публікації: Олександр Яснівський, головний фахівець Сквирського РС ГУ  ДСНС

20170523_111154 20170523_111319