51 8

24 травня 2017 року учні 5-10 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” взяли участь у традиційному спортивному пробігу “500 метрів до канікул”. Сповнені сил та наснаги, учні зібралися на подвір’ї навчального закладу. Учитель фізичної культури Потьомкін Василь Васильович оголосив початок змагань та повідомив, що на переможців чекають медалі та грошові призи. Учасники змагань, отримавши інструкції, вирушили до лінії “Старт”. Уболівальники залишилися очікувати їх на межі “Фініш”. Переможців зустрічали гучними оплесками та вигуками “Так тримати!”. З гарним і бадьорим настроєм пройшло нагородження медалями та призами.

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо переможців пробігу!

1 місце
Невінчана Еліна, 7 клас
Штундер Денис, 7 клас
Мельнічук Катерина, 9 клас
Дзюбенко Дмитро, 10 клас

2 місце
Сичевська Ірина, 7 клас
Котюк Олексій, 7 клас
Кузніцова Анастасія, 8 клас
Стадніченко Денис, 9 лкас

3 місце
Солодовчук Єлизавета, 6 клас
Винник Юлія, 7 клас
Сидоренко Давид, 5 клас
Харитонкіна Ксенія, 9 клас
Чвирук Данило, 8 клас

Адміністрація навчального закладу висловлює щиру подяку Сквирському відділу поліції та Сквирському центру первинної медико-санітарної допомоги за надання супроводу для проведення спортивного змагання.