SAM_565220 травня 2017 року учні 2-А і 2-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відвідали біопарк «Золотий фазан» в с.Вишківське Ставищенського району Київської області. При вході дітей зустріли доброзичливі верблюди, лань європейська, плямистий олень, лама-глама, альпака. Надивившись на «кораблів пустелі», пройшли до приматів. Капуцин плакса, котячий лемур, карликова зелена мавпа, бабуїн радісно стрибали у вольєрах. Тут є єдина в Україні пара білих кенгуру валлабі-альбінос і звичайний кенгуру Бенетта. Біля водойм побачили вольєри, в яких мешкають північноамериканський дикобраз, носуха, єнот-полоскун – за ними дуже цікаво спостерігати. Представлена величезна колекція фазанів – більше 20 видів. Окраса пташиного двору – це павичі. Чорноплечий, білий, звичайний, імператорський, Арлекіно своєю пташиною «мовою» хотіли поговорити з відвідувачами. Дуже красивий і цікавий східний вінценосний журавель і журавель степовий. Красу і різноманітність всіх пернатих не можна передати словами! Дорогою додому учні із захопленням ділилися враженнями та планували наступні поїздки.

Переглянути фото>>>