123 березня 2017 року учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” взяли участь у районному конкурсі декламаторів поезії Максима Тадейовича Рильського, який проводився на базі відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації і районного центру дитячої та юнацької творчості
.

Конкурсантами були учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району у таких номінаціях:

декламація творів М. Рильського;
декламація віршів М. Рильського про Сквиру;
читання власних поезій, присвячених М. Рильському.

Виступи учасників Конкурсу оцінювалися за такими критеріями:

*творчий задум та його втілення (добір репертуару);
*рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність);
*мовна та сценічна культура (артистичність, поведінка на сцені, одяг);
*для власних творів: ідея та зміст поезії, рівень поетичної майстерності.

Переможців та призерів було нагороджено цінними подарунками. Сквирський ліцей представляли:

Сичевська Ірина, учениця 6 класу;
Добровольський Іван, учень 8 класу;
Михайлова Маргарита, учениця 9 класу.

У номінації “Декламація творів М. Рильського” 1 місце посіла Сичевська Ірина.

Ім’я Рильського глибоко вкарбувалося в життя нашого міста, бо саме на Сквирщині розпочинав свій трудовий та творчий шлях молодий Максим. Навіть через багато років, з теплотою поет проголосив: Уклін тобі, зеленокудра Сквиро, поет сивоволосий посила!