IMG_042227 січня 2017 року закінчилися змагання першості міста Сквири з гандболу на кубок  М.М. Ольшевського.

Вітаємо команду юнаків НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з перемогою у турнірі!

Першою пройшла зустріч команд дівчат НВК “Сквирський ліцей” та ЗОШ №3 за п’яте місце. Боротьба була рівною. І лише в два м’ячі ліцеїстки перемогли команду ЗОШ №3 та зайняли п’яте місце. Команда ЗОШ №3 стала шостою.

У юнаків за п’яте місце боролися команди НВК та ЗОШ №3. Сильнішими у цій зустрічі були гандболісти ЗОШ №3, які здобули перемогу з рахунком 17:2 і відповідно посіли п’яте місце. НВК стали шостими.

Потім почалася боротьба команд дівчат ДНЗСВПУ та ЗОШ №2 за третє місце. Перемога і третє місце дісталися гандболісткам  ЗОШ №2, які подолали суперниць з рахунком 8:0. Спортсменки ДНЗСВПУ стали четвертими.

Настала черга юнаків вступити у боротьбу за третє місце. Тут своїми силами мірялися команди ДНЗСВПУ та ЗОШ №2. Команда ЗОШ №2 переграла суперників з рахунком 15:8 і посіла третє місце. Відповідно гандболісти ДНЗСВПУ стали четвертими.

Наступними на площадку вийшли дівчата ЗОШ №1 та НВК, які у фіналі змагалися за перше місце. Тут гандболістки НВК здолали опір суперниць з рахунком 9:5 і посіли перше місце. Спортсменки ЗОШ №1 посіли друге місце.

Інтригою дня стала зустріч юнаків НВК “Сквирський ліцей” та ЗОШ №1, які зустрілися у фіналі. Боротьба була запеклою. Ніхто з суперників не хотів поступатися. Але фортуна посміхнулася гандболістам ліцею, які перемогли з рахунком 9:8. Гандболісти ЗОШ №1 стали другими.

Але за положенням змагань кубок імені М. М. Ольшевського дістається команді навчального закладу за підсумками місць дівчат та юнаків. Тут  перемогу здобула команда Сквирської ЗОШ №1. Другими були гандболісти НВК “Сквирський ліцей”, третіми – ЗОШ №2.

Кращими гравцями турніру стали учень ліцею Владислав Барильченко та учениця НВК Тетяна Волинець .

Кращими воротарями стали учениця ЗОШ №1 Васелівська Вікторія та учень ЗОШ №1 Михайло Панасюк .

Кращим бомбардиром турніру стала учениця НВК Чумак Марія.

Команди та кращих гравців нагороджувала перший заступник голови Сквирської РДА Оксана Володимирівна Славінська.

IMG_0436 IMG_0472 IMG_0480 IMG_0503