dsc0267224 листопада 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проведено повторне відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі навчального закладу.       Евакуація почалася за сигналом «Увага! Всім» об 13 годині 55 хвилин. Учні та працівники покинули приміщення спокійно та організовано. Після закінчення тренувальної евакуації учасники повернулися у приміщення навчального закладу, та навчально-виховний процес було продовжено. Тренувальні заходи з евакуації в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проводяться систематично, з метою відпрацювання вмінь та навичок з евакуації учнів та працівників закладу, уникнення травмування під час виходу з навчального закладу до безпечного місця. Цього дня також був проведений позаплановий інструктаж з питань неухильного виконання вимог техногенної та пожежної безпеки. Директор навчального закладу Юхимчак В.П. проінформував працівників про ситуацію з пожежами в Київській області та провів роз’яснювальну роботу щодо дотримання встановлених правил пожежної безпеки.