dsc02665Діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни, кожного з нас.

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Це свято виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію №836 (ІХ), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956 року.

21 листопада з учнями 5-11 класів класними керівниками був проведений виховний захід на тему «Мої права та обов’язки». Серед учнів 2-7 класів проведено конкурс малюнків «Право очима дітей». Для учнів 1-4 класів соціальним педагогом Яценко О.В. проведена бесіда «Світ твоїх захоплень», де діти малювали малюнки, розповідали вірші про дитинство.

Вітаємо всіх наших дітей зі святом! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє взаєморозумінню в цьому юному середовищі! Нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

dsc02657 dsc02661 dsc02671