4З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно з планом роботи в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з 15.11.2016 по 18.11.2016 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Класними керівниками було проведено на годинах спілкування бесіди на тему «Правила безпеки – правила життя». Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини.

Класні керівники 1-4 класів щоденно протягом тижня перед першим уроком проводили хвилинки безпеки, під час яких учні ознайомлювалися з  історією виникнення та розвитку транспортних  засобів, Правил дорожнього руху, вчилися  жити за правилами, переконувалися у необхідності дотримуватись Правил дорожнього руху. З учнями 3-х класів класні керівники провели практичне заняття на вулиці. Заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху.