p127023517 листопада 2016 року в НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося заняття школи передової педагогічної майстерності вчителя-методиста вищої кваліфікаційної категорії Гудзенко Наталії Василівни. Молоді педагоги були присутні на уроці біології з теми «Багатоклітинні водорості» (6 клас). На початку уроку Наталія Василівна провела письмову роботу «Лови помилку», в якій діти визначали правильність біологічних термінів і понять. Велика увага на уроці приділялась роботі з підручником, вирішенню проблемних ситуацій. Після проведеного уроку педагог поділилась з молодими вчителями власним педагогічним досвідом, надавши їм рекомендації щодо організації роботи учнів на уроці та застосування сучасних методів навчання.