2З 07 по 11 листопада 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” пройшли заходи, спрямовані на популяризацію ідеї енергозбереження та використання енергоефективних технологій, які відбулися в рамках Тижня енергоефективності.

Упродовж тижня було проведено бесіди, години спілкування, презентації новітніх енергозберігаючих технологій, які спрямовані на інформування учнів, виховання бережливого ставлення до енергетичних ресурсів. Вчитель фізики Гайдай Руслан Миколайович провів міні-лекторій для учнів 9-11 класів «Енергозбереження в побуті», а для учнів 7-8 класів – бесіду на тему «Електричний струм і людина». Упродовж тижня діяла виставка малюнків на теми «Електрика навколо нас» та «Споживаймо енергію розумно!».