121 вересня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відзначався День миру. Ранок цього дня розпочався з привітання лідерів Сквирського РЦДЮТ. А ліцеїсти упродовж дня створювали плакати та малюнки, писали побажання, виготовляли символічних голубів.

Історична довідка

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, ми ходимо до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.
Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар – не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху. Для них цей день – найголовніший.
Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.
ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України № 100 від 5 лютого 2002 року.