DSCN621014 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” ознаменувалося святковим звітним концертом, під час якого учасники табору показали свої співочі й танцювальні таланти та найкращі театральні номери. Зазначимо, що весь концерт був проведений лише англійською мовою. Концерт розпочався з теплих слів ведучої Середи Олександри, яка звернулася до присутніх гостей та щиро привітала всіх зі святом. Захід пройшов вдало та захопливо, про що свідчили щедрі аплодисменти залу.

Переглянути всі фото >>>

Першим номером була пісня (action song) команд “Smile” та “Eagles” “The Music Man”. Наступними показали цікаву театральну постановку “The Gingerbread Man” учасники команди “Smile”. Далі всі змогли почути запальний ритм маракасів, під звуки яких команда “Fountain” виконала пісню “Don’t worry, be happy”. Важко уявити наше дитинство без казки про “Three little pigs”, постановку якої ми побачили у виконанні учасників команди “Leaders”.  Одна з улюблених пісень в таборі була пісня про планети Сонячної системи. Отож “The Planet Song” нам подарували команди “Smile” та “Leaders”. Найбільше аплодисментів від вдячних глядачів отримала лялькова інсценізація казки “A little house” від команди “Eagles”. Усіх зачарувала Марія Поворознік неповторним виконанням відомого хіта “Oh, darling” групи “The Beatles”. Гарного настрою додав запальний танець”Life is beautiful” від команди “Eagless”. Завершився концерт відомим хітом Майкла Джексона “The Earth Song”, що став улюбленою піснею команди “Fountain”.

Це був останній день роботи мовного районного табору “Rainbow” і діти після завершення концерту ще довго не хотіли прощатися. На підсумковій лінійці всі учні отримали сертифікати учасника мовного табору “Rainbow”. Маємо надію, що наступного літа ми знову зберемося тут разом.

DSCN6233

У всіх залишилося багато гарних спогадів. Це і виготовлення постерів, участь у проектах, ігри та пісні, екскурсія й приїзд волонтерів, “День піратів” та флеш-моб. Постійно ставав у нагоді навчально-методичний комплекс “Activate: Games for Learning American English”, який був наданий відділом преси, освіти та культури Посольства США.

Висловлюємо щиру подяку вихователям груп:
– Ільченко Світлані Романівні (вчитель Рогізнянського НВК),
– Пилюті Тетяні Пилипівні (вчитель Рогізнянського НВК),
– Сорокі Олені Вікторівні (вчитель Шапіївського НВК),
– Гніушевич Оксані Василівні (вчитель Горобіївського НВК),
– Гашенко Надії Олександрівні (вчитель Сквирської ЗОШ №5),
які згуртували колективи та постійно допомагали вчителям англійської мови у роботі з дітьми.

Дякуємо вчителям англійської мови, які зробили перебування дітей у таборі цікавим і змістовним:
– Беленок Т.В. (вчитель Сквирської ЗОШ №1)
– Войцехівській В.М. (вчитель Сквирської ЗОШ №1)
– Новосельчан О.С. (вчитель НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”)
– Пясецькій О.О. (вчитель НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”)
– Сінельнік І.М. (вчитель Сквирської ЗОШ №2)
– Омельченко О.С. (вчитель Сквирської ЗОШ №2)
– Цимбалюк О.А. (вчитель Сквирської ЗОШ №3)
– Литвин Л.П. (вчитель Сквирського НВК)
– Волоконській Л.А. (вчитель Самгородоцької ЗОШ)
– Фартушній В.А. (вчитель Кривошиїнського НВО)
– Ящук В.І. (вчитель Малолисовецького НВК)

Дякуємо районному методичному кабінету та начальнику відділу освіти Сквирської РДА за ідею створення районного мовного табору “Rainbow” та матеріальну підтримку цікавого й змістовного дозвілля дітей:
– Заболотному Олександру Вікторовичу,
– Корбут Людмилі Анатоліївні,
– Квітко Людмилі Михайлівні,
– Підборочинському Михайлу Богдановичу.

Дякуємо директору та тренерам Сквирської ДЮСШ за проведення ранкової зарядки та за веселі розваги в “День спорту”.

Дякуємо директору та викладачам Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості за “День відкритих дверей” та за організацію свята до Міжнародного дня захисту дітей.