P12405919 червня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. З відзнакою 9 клас закінчили 3 учні: Бай Єсенія, Деркач Вероніка, Момотенко Руслана. Директор Юхимчак Віктор Павлович, класний керівник Гудзенко Наталія Василівна, батьки звернулися до випускників зі словами вітання та побажали й надалі бути старанними у навчанні, зростати добрими людьми і, щоб в Україні настав мир. Згідно з правилами прийому в 10 клас ліцею, випускникам 9 класу треба пройти вступні випробування. За співбесідою зараховуються учні, які закінчили 9 клас з відзнакою. То ж нехай, випробування будуть успішними, а дружба класної родини міцною.

Переглянути фото >>>