P124066613 червня 2016 року в мовному таборі запам’яталося проведенням квесту – полювання за скарбами (treasure hunt) під назвою “Where are the camp cookies?” (“Куди поділося табірне печиво?”). Квест було організовано за піратською тематикою, включаючи дрескод.

Гра була динамічна, змістовна, насичена емоціями та переживаннями.  А було все так …

Переглянути всі фото >>>

Квест розпочався о 10 годині. Автор гри Новосельчан Олена Станіславівна, вчитель англійської мови, запропонувала командам пройти 7 рівнів, щоб знайти скарб – смачне печиво від фірми “Грона”. Рівні гри ґрунтувалися на темах, за якими проводилися заняття в таборі. Випробування чекали на уявних островах – Space Island, Animal Island, Eco Island, Fairytale Island, Sport Island, Music Island. Скарб було заховано на фінальному рівні “Treasure Island”, який таємно розміщувався в Сквирській спортивній школі. Під час проходження квесту дітям знадобилися знання, набуті в таборі. Проходження рівнів ускладнювало відгадування ключових слів, без яких було неможливо отримати пропуск до наступного етапу. Крім інтелектуальних здібностей, учасники табору виявили й гарну фізичну підготовку, оскільки потрібно було швидко рухатися з “острова” на “острів”.  Команди фінішували з мінімальним розривом, хоча першою справилася команда “Fountain”. Усі учасники нарешті дізналися, куди поділося табірне печиво, та охоче з’їли його.

P1240662

Гратися в піратів було цікаво і весело! Але на всіх ще чекали й заняття в класах. Не забули також і про репетицію до святкового концерту.