Гра була динамічна, змістовна, насичена емоціями та переживаннями.  А було все так …

Переглянути всі фото >>>

Квест розпочався о 10 годині. Автор гри Новосельчан Олена Станіславівна, вчитель англійської мови, запропонувала командам пройти 7 рівнів, щоб знайти скарб – смачне печиво від фірми “Грона”. Рівні гри ґрунтувалися на темах, за якими проводилися заняття в таборі. Випробування чекали на уявних островах – Space Island, Animal Island, Eco Island, Fairytale Island, Sport Island, Music Island. Скарб було заховано на фінальному рівні “Treasure Island”, який таємно розміщувався в Сквирській спортивній школі. Під час проходження квесту дітям знадобилися знання, набуті в таборі. Проходження рівнів ускладнювало відгадування ключових слів, без яких було неможливо отримати пропуск до наступного етапу. Крім інтелектуальних здібностей, учасники табору виявили й гарну фізичну підготовку, оскільки потрібно було швидко рухатися з “острова” на “острів”.  Команди фінішували з мінімальним розривом, хоча першою справилася команда “Fountain”. Усі учасники нарешті дізналися, куди поділося табірне печиво, та охоче з’їли його.

P1240662

Гратися в піратів було цікаво і весело! Але на всіх ще чекали й заняття в класах. Не забули також і про репетицію до святкового концерту.