P124065510 червня 2016 року в мовному таборі “Rainbow” – день, що зібрав найбільше вражень, адже саме сьогодні до нас завітали студенти-волонтери з Українсько-польського вищого навчального закладу “Центрально-Європейський університет”: Драй Максим, Атаманенко Альбіна, Яценов Артур, Степанець Яна, Максимова Олена. Волонтери створили легку, дружню, веселу, піднесену атмосферу в таборі. З дітьми було проведено безліч захопливих лексичних ігор та різноманітних заходів. Цікавими були  пізнавальні бесіди про знання звичаїв, обрядів, національних страв Англії та України, під час яких учасники табору виявили гарні знання. Разом із студентами-волонтерами  діти грали у різні ігри з удосконалення розмовної англійської мови, повторили граматичну структуру та лексику.

Переглянути всі фото >>>

Молоді люди настільки захопили учасників табору, що коли прийшов час прощатися, діти просто не захотіли їх відпускати. Вихід знайшовся – всі обмінялися адресами в соціальних мережах. Маємо надію, що такі зустрічі будуть проходити і під час навчання.

Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти Сквирської РДА Заболотному Олександру Вікторовичу та доценту, кандидату педагогічних наук Плівачук Катерині Володимирівні за організацію зустрічі з волонтерами.

Ось враження учасників табору:

«Я отримав гарну можливість удосконалити свої уміння спілкуватися англійською мовою. Ми провели дуже гарно час, граючи в різні мовні ігри, обговорюючи теми, які можуть зустрітися в житті, розв’язували ситуації. Студенти вразили тим, що вільно розмовляють англійською мовою». (Андрій Собчук)

«Було весело і класно! Чудові студенти. Яскраві враження!». (Гільченко Богдан)

«Мені дуже сподобалася. Було цікаво, і я б хотіла, щоб частіше так збиратися і працювати. Здивувало те, що студенти вільно спілкувалися з нами англійською мовою». (Яківчук Катя)

«Мені дуже сподобалася зустріч із студентами. Було надзвичайно весело. Сподіваюсь, що такі зустрічі будуть частішими в нашому навчальному закладі». (Ходаківська Анна)

«Були веселі ігри. Я хотів би, щоб такі зустрічі були частішими». (Наточний Владислав)

«Мені дуже сподобалися заняття, які проводили студенти. Студенти були веселими і комунікабельними. Вони розповіли багато цікавого про себе. Загальне враження – the best!!!». (Карпенюк Вікторія)

«Мені дуже сподобалося провести цей день з цікавими, неординарними людьми. Особливо цінним для мене було спілкуватися англійською мовою. Я б хотіла, щоб такі зустрічі проходили частіше і якомога довше». (Гудзь Наталія)

«Мені дуже сподобалися заняття, які проводили студенти. Вони розмовляли з нами англійською мовою, проводили ігри. Завдяки ігровій формі ми засвоїли багато матеріалу. Хотілося, щоб такі зустрічі були частішими». (Руцький Андрій)

«Мені сподобався сьогоднішній день. Студенти дуже гарно володіють англійською мовою. Якби я не знав, що вони студенти, я б подумав, що вони вчителі». (Малик Святослав)

«Мені дуже сподобалися заняття. Студенти гарно пояснювали. Ми вчилися в ігровій формі розмовляти англійською мовою. Вони дуже комунікабельні і гарно навчають дітей. Волонтери – the best!» (Руцький Микола).

«Дуже класно! The best!» (Ященко Олександра)

«Мені дуже сподобалися заняття. Студенти дуже класні і веселі! Хочу ще з ними зустрітися». (Іванченко Вікторія)

«Мені дуже сподобалися проведені уроки англійської зі студентами. Ми дізналися багато нового та грали в цікаві ігри, вдосконалюючи свої знання із англійської. Дякую!». ( Середа Олександра)