DSCN5909Всесвітній день океанів (World Oceans Day) — це всесвітній день боротьби за збереження біорізноманіття мешканців морських глибин і стабільну екологічну ситуацію в океанах. Він відзначається щороку 8 червня, тому саме ця тема була головною сьогодні.

Учасники команд “Fountain” та “Leaders” переглянули цікаву відео-презентацію на тему “The world of the oceans” (“Світ океанів”), дізналися багато цікавого про жителів підводного світу та вивчили назви мешканців коралового рифу. Діти заспівали веселу пісню про океани “The Ocean Song”.

Учасники команд “Smile” та “Eagles” грали в тематичну гру “Sharks and Minnows” (“Акули та мальки”) та у гру “If you are happy and you know it …”. Переглянувши відео “Ocean Animals” діти дізналися про життя незвичайних тварин, які мешкають в океані. Родзинкою дня стала інтерактивна гра “Catch the sea animal” (“Спіймай морську тварину”).

Переглянути всі фото >>>

Та найбільше день запам’ятався екскурсією до ландшафтного комплексу в селі Буки. Діти охоче ділилися враженнями від побаченого англійською мовою, описували алею казок та тварин в зоопарку.