P1240329День 7 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” пройшов за темою “Sport and Health”. Весело розпочався ранок, замість зарядки всі дружно взяли участь у флеш-мобі. І, щоб ранковий настрій не зіпсувався, вчитель Олена Олександрівна Пясецька з командою “Smile” продовжила ранок піснею “Don’t Worry, Be Happy” (“Не хвилюйся, будь щасливий”). Вчитель Ірина Миколаївна Сінельнік з командою “Leaders” та вчитель Валентина Іванівна Ящук з командою “Eagles”, вчитель Олена Станіславівна Новосельчан з командою “Fountain” провели рухливі лексичні ігри з м’ячем.

Переглянути всі фото >>>

Після ранкового чаювання всі учасники табору надзвичайно активно брали участь у спортивних змаганнях на міському стадіоні. Тренери Сквирської ДЮСШ провели веселі естафети, на яких лунав сміх та заохочувальні вигуки вболівальників. Під час перепочинку вчителі провели розвивальні ігри. Так, наприклад, Пясецька О.О. запропонувала дітям гру-шоу “Healthy Lifestyle”, під час якої вони давали поради людям, які мають проблеми зі здоров’ям. “Спортсмени” та “Лікарі” впоралися з цим завданням на “відмінно”. Логічним продовженням стала “Health Quiz” (вікторина про здоров’я та здоровий спосіб життя).

Взявши активну участь у спортивних естафетах на центральному стадіоні, команда “Fountain” не менш завзято відповідала на питання спортивної вікторини та вгадувала відомих спортсменів у грі “Guss the sportsmen”. Діти жваво взаємодіяли під час інтерактивного заняття “Sports and games”.

Завершився цікавий і насичений день створенням постерів: команда “Leaders” – “Healthy and Unhealthy food”, команда “Eagles” – “Sport is life”, команда “Smile” – “Health is above wealth”, команда “Fountain” – “Good health is above wealth”.

Всі учасники табору мали змогу висловити власну думку про здоровий спосіб життя та сформулювати правила, яких слід дотримуватися, щоб бути здоровим і щасливим. А допомогла в цьому інтерактивна гра “I wil do …” (“Я буду робити …”).