DSCN5797Темою дня 6 червня 2016 року в мовному таборі “Rainbow” був “OUTER SPACE” (“Відкритий космос”).

Із командами “Smile” та “Leaders” працювала вчитель Олена Станіславівна Новосельчан. Дружно і весело діти взяли участь у космічному квесті “Moon Rocks Hunt” (“Полювання за місячними камінцями”). Завдання квесту полягало в тому, щоб знайти на території ліцею 6 захованих “moon rocks”  за допомогою підказок. Першими впорались учасники команди “Smile”, хоча команда “Leaders” прийшла зразу після переможців.

Дітям дуже сподобалось виконувати пісню про планети сонячної системи  “The planets of our solar system”. А під час розгадування назв планет (“Solar System Scramble”) та участі в космічній вікторині “Milky Way” виявили неабияку ерудицію. На завершення учасники команд втілили свої фантазії у творчих проектах “The Imaginary Planet” (“Уявна планета”).

Переглянути всі фото >>>

DSCN5805

DSCN5811

З командою “Eagles” працювала вчитель Олена Олександрівна Пясецька. Всі ігри та заняття були проведені в науково-фантастичному стилі. Діти позмагалися у відгадуванні вікторини “Milky Way” (“Чумацький шлях”) та поспілкувалися англійською у діалогах про космос. Колективною роботою “Eagles” став постер “Money Planet” (“Планета грошей”). Упродовж дня діти гралися в кумедні кричалки, декламували вірші та промовляли скоромовки. Також продовжили підготовку до святкового концерту. Команда вивчила танець “Friends” та вдосконалила майстерність у виконанні пісні “My darling”. Під час перерв не давали сумувати рухливі ігри “People to people”, “My Favourite Activity”, “Where is my balloon?”.

P1240288

З командою “Fountain” працювала Ірина Миколаївна Сінельнік. Дітям сподобалось коментувати цікаве відео про космос. Захопливо пройшла інтерактивна гра-вікторина на космічні тему “Space quiz”. Творчі фантазії учасники команди втілили у неперевершений колективний проект “My friend is the alien”.

P1240311