P1240260У районному мовному таборі “Rainbow” заходи 3 червня 2016 року пройшли на тему “The Earth is our home” (“Земля наш дім”). Всі заходи були приурочені Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який відзначається 5 червня. З учасниками табору були проведені екологічні вікторини, під час яких діти з’ясовували причини та наслідки забруднення навколишнього середовища. Жваво пройшло обговорення можливих форм альтернативної енергії, висували пропозиції щодо способів збереження енергії, виявили знання про енергозберігаючі технології. Особливу увагу було приділено видам рослин та тварин, що перебувають на межі зникнення. Свої творчі бачення цієї теми діти втілили в проекти. Учасники команди “Fountain” розучили пісню “The Earth song” з репертуару Майкла Джексона, а учасники команд “Smile”, “Eagles”  та “Leaders” – пісню “The Earth is my home”.

Переглянути фото>>>