DSCN56532 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” події пройшли під гаслом “Fairy Tales!”. Діти із захопленням поринули в чарівний світ казок, перетілювалися в образи казкових персонажів.

Переглянути фото>>>

Учасники групи “Eagles” з учителем Людмилою Аркадіївною Волоконською обрали казку “The Little House”, яку треба поставити в ляльковому театрі (“A puppet theatre”). Отож дружною командою взялися за виготовлення персонажів та декорацій. Плідні репетиції показали, що постановка цієї казки буде неперевершеним номером на заключному концерті. Спілкування англійською, жарти, гарний настрій – панували впродовж дня.

Наймолодші учасники табору група “Leaders” разом з учителем Любов’ю Петрівною Литвин обрали казку “Three little pigs”. Діти виготовляли маски та проводили репетицію. У перервах гралися в лінгвістичні ігри та змагалися у вікторинах. Ділилися враженнями від проведеного дня та будували плани на наступний день.

DSCN5669

З групою “Smile” працювала Олена Олександрівна Новосельчан. Учасники “Smile” обрали казку “The Gingerbread Man”. Під час репетицій вони проявили неабияку наполегливість та артистизм. Діти творчо підійшли до виготовлення масок головних героїв англійської казки та створили яскраві й неповторні вироби. А рухливі перерви не залишили нікого без посмішок.

DSCN5632

Команда “Fountain” з учителем Оленою Олександрівною Пясецькою казковий світ створила з повітряних кульок. Весело провели вправи для згуртування колективу, де пограли в ігри “When were you born?” (“Коли ти народився?) та “I don’t want to be boastful but …” (“Не хочу хвалитися, але я …”). Для рухливих вправ обрали гру “Blow The balloon” (“Дуємо повітряні кульки”), під час якої потрібно було створити ефект вітру, який піднімає кульки в повітря. А для концерту учасники команди “Fountain” розучували пісню “Don’t Worry, Be Happy!”, виготовили ляльки для казкової вистави “Mr. Uppity” та провели репетицію.