DSCN56091 червня 2016 року учасники районного мовного табору «Rainbow» зустрічали прихід літа. Після сніданку групи зі своїми керівниками вирушили на міське свято з нагоди The International Day for Protection of Children (Міжнародного дня захисту дітей). Учасники мовного табору з ентузіазмом брали участь у роботі станцій, пройти через які передбачалося в святковій програмі. За майстерність, творчість та згуртованість учасників табору «Rainbow» міський голова Валерій Анатолійович Скочко нагородив призами та Грамотою.

Після святкування діти англійською мовою із захопленням ділилися своїми планами на канікули, обговорювали можливі варіанти літнього відпочинку. Своє бачення майбутніх подій кожна група втілила в яскравих плакатах «My ideal summer». На заняттях всі виконували пісні англійською мовою, спільно шукали відповіді на питання пізнавальної вікторини.

Переглянути всі фото>>>