P1230267Сьогодні вся ліцейна родина зібралася разом на шкільному подвір’ї. Родина, яку об’єднує любов і повага до свого закладу, батьків та всіх присутніх на цьому святі.

Особлива увага та шанування на святі була приділена одинадцятикласникам, які у вишиванках під рушниками-оберегами своїх батьків увійшли на лінійку.

Переглянути фоторепортаж >>>

Свято розпочалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті випускника школи – Володимира Анатолійовича Матківського, який поліг, боронячи єдність нашої України.

Під час урочистостей було підбито підсумки навчального року, нагороджено та вручено відмінникам навчання «Похвальні листи». Достойно нагороджували переможців олімпіад, МАН та інших конкурсів. Нагороди отримали ліцеїсти з рук директора навчального закладу Віктора Павловича Юхимчака та заступника директора з навчально-виховної роботи Таїсії Григорівни Заруднюк.

До вчителів, учнів, батьків звернулася й гості свята. Методист відділу методики викладання суспільствознавчих предметів комунального навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» Гребенчук Тетяна Олександрівна, яка щиро привітала ліцейну родину та одинадцятикласників.

Зі словами вдячності до учнів, педагогічного колективу та батьків звернулася працівник навчального закладу, волонтер Рудніченко Неля Михайлівна за підтримку земляків-захисників України – учасників АТО. На святі виступила перша вчителька випускників Віра Петрівна Хомочкіна.

Урочистості закінчилися словами Леді Науки, яка звернулася до випускників: «У народі є прислів’я, що велика дорога розпочинається із першого кроку. Нехай же ваш перший крок у доросле життя буде вдалим і щасливим. Хай береже вас Бог, молитва матері й добра батьківська порада. У добру путь, випускники!». А учням 1-10 класів побажала веселих канікул та гарного відпочинку.