У залі районного Будинку культури відбулось районне свято” Таланти твої, Сквирщино!”, де було відзначено учнів – переможців Всеукраїнських інтелектуальних, науково-дослідницьких, творчих, спортивних конкурсів, предметних олімпіад та педагогів, які з ними працювали.

Преміями та подарунками від імені голови Сквирської РДА Галюка В.В., голови Районної ради Гриші В.В., міського голови Скочка В.А.  та начальника відділу освіти Заболотного О.В. були вшановані переможці та призери обласних та Всеукраїнських етапів інтелектуальних,  творчих, спортивних змагань. Усього було нагороджено 160 учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та 56 педагогічних працівників.

Привітати та підтримати переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, інтелектуальних та творчих конкурсів та призерів Чемпіонату України з гандболу і легкої атлетики  прийшли представник народного депутата України Гудзенка В.І., помічник-консультант депутата Київської обласної ради Глиняного Л.П., директор по роботі з громадськістю Сквирського комбінату хлібопродуктів Т.Г.Власюк.

Свято «Таланти твої, Сквирщино!» проводиться багато років поспіль, але цьогорічне свято надзвичайне.  До номінацій «розумні», «талановиті», «спортивні» цього року додалася –«Подія року-2016».

Переможцями у номінації «Подія року-2016» стали:

1. Редюк Ілля, вихованець РЦДЮТ та учень Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (чемпіон світу з авіамодельного спорту);

2. Гандбольна команда хлопців 2003 року народження Сквирської районної спортивної школи, які стали чемпіонами України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч».

Учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” отримали відзнаки у всіх номінаціях: від інтелектуальних до спортивних та творчих.

Попереду нові перемоги, нові здобутки наших учнів, які прославлятимуть Сквирщину, область, Україну.