P112029719 травня 2016 року на Сквирщині відбулося свято «Парад вишиванки», в якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. Понад 500 учнів пройшли святковою ходою до площі Героїв Небесної Сотні, пронесли 100 метровий прапор України і спільно виконали Державний Гімн. Учні 5-11 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” очолили урочисту ходу з прапором.  У вишиванках першими крокували Вітюк Максим, учень 11 класу та Стадніченко Денис, учень 8 класу.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

У своєму виступі ведуча Іванна Ярмульська наголосила на тому, що це свято є самобутнім і самодостатнім, не прив`язаним до жодного державного чи релігійного, основна його мета – це збереження українських цінностей, формування суспільства, котре береже свою історію і традиції. Ми віримо: бути йому єдиним, а люди житимуть щасливо.

Церемонію конкурсу “Краща вишиванка” провели начальник відділу освіти райдержадміністрації, заслужений вчитель України О.В. Заболотний та заслужений вчитель України, почесний громадянин м. Сквира К.В. Плівачук, які вручили почесні Грамоти переможцям. Вітаємо учнів нашого навчального закладу, які отримали перемогу у фестивалі вишиванок! У номінації «Тато, мама, братик, я – вишиваная сім’я» перемогу отримала сім’я Марченків, учениці 4 класу Олександри Марченко, у номінації “Українська мережка” – Вітюк Максим, учень 11 класу, у номінації “У серці з Україною” (вишиванка з національною символікою) – Стадніченко Денис, учень 8 класу, у номінації “Татова надія – мамина радість” – двійнята Поліщуки Дар’я і Дмитро, учні 1-А класу.

Свято завершилось  Державним Гімном України у виконанні учня Сквирського ліцею Максима Вітюка.

P1120366