DSC0106418 грудня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки Матківському Володимиру Анатолійовичу, який загинув, їхавши на ротацію до зони АТО.

На шкільному подвір’ї зібралися учні, вчителі, друзі, родичі полеглого сквирянина та небайдужі земляки, які прийшли віддати данину пам’яті Володимиру Анатолійовичу. Участь в урочистій лінійці взяли голова райдержадміністрації Руслан Вікторович Лінда, голова районної ради Василь Васильович Гриша, міський голова Валерій Анатолійович Скочко.

Відкрив урочисту лінійку директор НВК “Сквирський ліцей” Віктор Павлович Юхимчак. Він пригадав, як вручав атестат про середню освіту мужньому захиснику Вітчизни. Володимир Анатолійович Матківський народився 30 березня 1973 року у м.Сквира. Закінчив Сквирську середню школу №1 ім. М.М. Ольшевського. Після школи вступив до лав радянської армії. Пройшовши службу, навчався у Київському кооперативному технікумі. Тривалий час працював у ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”, де зарекомендував себе як сумлінний та відповідальний працівник. Володимир Анатолійович був вимогливим до себе, ввічливим, чесним і порядним, користувався авторитетом серед товаришів, колег, побратимів. Разом із дружиною Наталією Анатоліївною виховував донечку Вікторію, ученицю 11 класу Сквирського ліцею.