122 жовтня 2015 року в Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості пройшла районна науково-практична  конференція учнів-членів МАН України на тему: «Технологія успіху в написанні та захисті науково-дослідницької роботи». Учасниками конференції стали учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”: Бай Єсенія (8 кл.), Доліненко Вікторія (10 кл.), Барильченко Владислав (10 кл.), Собчук Андрій (10 кл.), Титарчук Олександра (10 кл.), Вітюк Максим (11 кл.), Чех Вікторія (10 кл.), Данченко Ольга (10 кл.).

У роботі конференції взяли участь представники Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Куделя Л.А. та Калініна С.Є.

Відкрила конференцію Плівачук К.В., доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, яка зазначила, що робота над науково-дослідницькими проектами, зокрема у секціях МАН та на заняттях наукового гуртка, спрямована на подальший розвиток творчої і пізнавальної активності учня.

Цимбалюк В.І., кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України,у своєму виступі зазначив, що одним із головних чинників успіху в МАН є культура мовлення виступаючого та ораторське мистецтво учнів.

Під час роботи були презентовані науково-дослідницькі роботи переможця (Диплом 2 ступеня) ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН Доліненко Вікторії та переможця (Диплом 2 ступеня) ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу Вітюка Максима.