P1160235

У день святої Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2015 року, о 11 годині відбулося урочисте пронесення вулицями міста прапора України, довжиною 100 метрів, центральними вулицями міста Сквири, присвячене Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Фотозвіт акції

Дійство розпочалося біля Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи, де зібралося багато старшокласників. До учнів міста звернувся Олександр Вікторович Заболотний, начальник відділу освіти Сквирської РДА, який запросив учнів до акції та розповів про те, що Свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.  Свято проходить під гаслом – “Сила нескорених”. 

P1160245Організувати акцію допомогли Скочко Валерій, Бондар Вероніка, Янчук Вадим, Гриша Василь, Скарбовійчук Олександр. 

Вишикувавшись у колону, старшокласники з гордістю взялися за прапор. З гаслами “Слава Україні! – Героям слава!” рушили урочистою ходою вулицями Богачевського, Червона площа, Р. Люксембург до Меморіалу Слави, де встановлено монумент “Небесній сотні”. На Меморіалі, утворивши коло, учасники ходи заспівали Гімн України та присягнулися на вірність своїй державі.

P1160248

P1160297Маємо надію, що цією акцією започаткована нова традиція в нашому місті.