IMG_549126 вересня 2015 року учні 2-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили екскурсійну поїздку до міста Києва. Класний керівник Галашевська Світлана Володимирівна запропонувала другокласникам відвідати океанаріум, який залишив незабутні враження, адже діти побачили не з екрана телевізора чи комп’ютера, а безпосередньо, надзвичайно дивовижний підводний світ.

Головної родзинкою експозиції є  підводний тунель, всередині якого кожен бажаючий може спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, раніше доступні виключно дайверам. Різноманіття видів не обмежується тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко  представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; й яскраві «живі каміння» – цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів  на основі кораливих підводних комплексів. Серед мешканців океанаріуму є не тільки мудра черепаха  та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотрутніші риби океану – риба-камінь та риба-собака!

Після океанаріуму учні 2-Б класу переглянули виставу “Снігова королева” в Київському академічному театрі юного глядача. За відгуками дітей екскурсійна поїздка була цікавою та змістовною.