117 червня 2015 року в Сквирському ліцеї відбувся святковий гала-концерт з нагоди закриття мовного табору “Rainbow”. Від початку заходу серед учасників гала-концерту панував веселий, піднесений настрій. Дітям надзвичайно сподобалось виконувати ролі акторів на сцені. Інсценізація казки «The Turnip» («Ріпка») зірвала дружні аплодисменти. Вчителі, батьки та гості із захопленням слухали пісні англійською мовою. І на завершення виступу кожен учасник отримав Сертифікат досягнень. У цей день також пройшла екскурсія до пожежної частини. Дітей зустрів начальник караулу Чередар Максим Валерійович, який і провів екскурсію. Максим Валерійович розповів про важливість професії пожежника та про дотримання правил безпеки. Діти мали змогу приміряти форму пожежника та відчути себе водієм пожежної машини. Після екскурсії всі поласували смачним морозивом. Змістовно провівши перший літній місяць, за словами дітей, вони з нетерпінням будуть очікувати на відкриття мовної зміни в наступному році.