111 червня 2015 року в мовному таборі “Rainbow” Сквирського ліцею пройшла мандрівка станціями “Fruit. Vegetables. Berries” (“Фрукти. Овочі. Ягоди”). Діти складали речення англійською, використовуючи лексику теми. Всім сподобалося створювати постер на тему “My favourite fruit or vegetable” (“Мій улюблений фрукт чи овоч”) та розповісти про нього. Гарно вдалася колективна робота зі складання віршів англійською мовою про літні дари природи. Ось деякі з них:

I like apples,
I like cherries,
I like fruit
And I like berries.

Do you like bananas?
Do you like cherries?
I like bananas
And red strawberries.

із задоволенням діти провели заняття зі шкільним практичним психологом Хронюк І.Є та соціальним педагогом Яценко О.В. Виконуючи різні завдання, вони отримували бонуси у вигляді листочків квітів. Кожна група учнів з цих листочків створювала постер, проявивши творчість.