59 червня 2015 року в мовному таборі Сквирського ліцею діти працювали над проектами. Вони створювали літні сюжети на тему “Rainbow”, причому захист проектів відбувався англійською. На занятті панував творчий дух і винахідливість. Багато вражень у роботу внесли репетиція з виконання вивченої пісні “Hello, how are you?”, інтерактивна гра “Wild or domestic” та опис тварин за малюнком. Із задоволенням переглянули мультфільм “Snow White and the 7 Dwarfs” (“Білосніжка та 7 гномів”) та вивчили пісню з мультфільму “The Home of the Seven Dwarfs” (“Будиночок семи гномів”). Старанно інсценізували фрагменти з мультфільму та вивчили репліки героїв. Згодом, після напруженої роботи з вивчення англійської, всі вирушили на перегляд вистави “Білосніжка” (вже українською) в районному Будинку культури. Ця вистава залишила незабутні враження від пісень та танців, які виконували актори.

А після вистави на шкільному подвір’ї було відкрито дизайнерську майстерню. Виготовляли бантики і прикрашали ними свій одяг. Перемогу в оформленні одягу бантиками здобула Анастасія Бур’янівська. Її вбрання було найоригінальнішим.

DSC00013

Вожаті-п’ятикласники провели конкурс на найменший і найбільший бантики. І, звичайно ж, на закінчення дня – смачний обід з печивом від “Грони” й обговорення подій дня.

1 21213 3 4 61415 7 8 91110